Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Plyšová zvířátka
Plyšová zvířátka

Plyšová zvířátka

Naše měkké plyšové hračky ve tvarech zvířátek. Plyšové hračky jako reklamní předměty. Dovedeme vyrobit jakékoli plyšové zvíře v libovolné velikosti. Nebo si vyberte některé plyšové zvíře z nabídky a my jej opatříme vaším logem.

Subcategories

Active filters

Reference: toy00048

Plyšový medvěd s šálou kolem krku

Nyní máme na skladě luxusní plyšové medvídky s šálou kolem krku nabízené za 9.59 USD/ks. Vaše logo, značku či grafický návrh můžeme vyšít na medvídkovu šálu. Medvídek je vyroben z kvalitního měkoučkého plyše. Skvělý dárek pro přátele i rodinu.

Reference: toy00049

Luxusní plyšový medvěd s šálou

Náš reklamní plyšový medvěd s šálou kolem krku je vyroben z kvalitního a měkoučkého plyše. Nyní nabízíme se skvělou cenou 9.59 USD/ks. Logo, značka či grafický návrh může být vyšitý na medvídkovu šálu. Je to skvělý dárek pro vaše blízké.

Reference: toy00050

Měkoučký plyšový medvídek s šálou

Na našeho plyšového medvídka s šálou si sami navrhněte  logo, značku, který vám rádi na plyšového medvídka natiskneme. Krásný dárek pro vaši rodinu i blízké. Nyní vám nabízíme krásně měkoučké plyšové medvídky vyrobené z kvalitního plyše a to 10ks s JC 9.59 USD.

Reference: toy00052

Plyšové zvířátko

Toto roztomilé plyšové zvířátko slouží jako přívěsek na klíče. Toto zvířátko můžeme na požádání označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto přívěsků na klíče ve tvaru zvířátka? Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: td-2

Hračka plyšová - slon

Tato plyšová hračka - slon je doplňkem, který rozveselí a zaujme. Tuto plyšovou hračku - slona můžeme na požádání označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto plyšových hraček ve tvaru slona? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Reference: td-3

Hračka plyšová - pes

Tato plyšová hračka - pes je doplňkem, který rozveselí a zaujme. Tuto plyšovou hračku - psa můžeme na požádání označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto plyšových hraček ve tvaru psa ? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Reference: toy001

Plyšový pes

Tento plyšový pes je doplňkem, který rozveselí a zaujme. Tohoto plyšového psa můžeme na požádání označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto plyšových hraček ve tvaru psa ? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Reference: toy00056

Opičák

Tento roztomilý plyšový opičák slouží jako přívěsek na klíče. Tohoto opičáka můžeme na požádání označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto přívěsků na klíče ve tvaru opičáka? Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: toy002

Plyšáci

Tito originální plyšáci se šibalským výrazem Vás zaručeně pobaví. Tyto plyšáky můžeme na požádání označit reklamním textem či Vaším firemním logem, mohou tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto plyšáků?

Reference: toy003

Přívěsek pes

Tento roztomilý plyšový pes slouží jako přívěsek na klíče. Tento přívěsek ve tvaru psa můžeme na požádání označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto přívěsků na klíče ve tvaru psa? Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: td-1

Hračka plyšová - pes

Tato plyšová hračka - pes je doplňkem, který rozveselí a zaujme. Tuto plyšovou hračku - psa můžeme na požádání označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto plyšových hraček ve tvaru psa ? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Reference: N1

Zvírátko plyšové

Toto roztomilé zvířátko plyšové slouží jako přívěsek na klíče. Toto plyšové zvířátko můžeme na požádání označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto plyšových zvířátek? Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení ještě dnes.