Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Víno a alkohol

Víno a alkohol

Nejdůležitější potřeby pro milovníky vína - dárkové krabice na vína, reklamní otvíráky na lahve a jiné pomůcky. Nabízíme také nejrůznější placatky na zakázku s potiskem.
Active filters

Reference: 4PL0015

Placatka - Geroj

Placatka vám bude výborným společníkem při venkovních aktivitách. Tato placatka je vyrobená z kvalitní nerez oceli a na přední části zdobená vyrytím. Uzávěr této placatky je připevněn pomocí pohyblivého kloubu a šroubovacího víčka.

Reference: opener_001

Nerezový set na víno s potiskem

Tento nerezový set na víno je z vysoce kvalitní nerezové oceli. Set obsahuje vývrtku, zátku a to celé v krásné nerezové krabičce. Tímto nerezovým setem potěšíte každého, obzvláště necháte-li si od nás potisknout tuto nerezovou krabičku svým logem pro své obchodní partnery. Rozměry dárkové krabičky: 16 x 13 x 6 cm

Reference: Pine-Wooden-box-059

Reklamní krabice na víno DOUBLE

Reklamní krabice na víno je vyrobena z kvalitního borového dřeva. Pro pohodlné nošení má rukojeť ze silného lana, které i dobře vypadá. Jako působivý reklamní dárek si můžete zvolit své logo na sklopnou nebo postranní část krabice.

Reference: sad03

vyvrtka

Tato nerez vývrtka obsahuje v sadě zároveň placatka také z kvalitního nerez materiálu a zátku pro ponechání otevřené lahve v lednici. Vývrtka s kompletním příslušenstvím je baleno v dárkové krabičce.

Reference: wine-box-009

Dárkový nosič na víno

Dárkový nosič na víno je vyroben z velmi kvalitního dřeva. Tento nosič na víno můžete mít v provedení na jednu nebo dvě lahve vína. Víko tohoto nosiče na víno je vyplněné pouze mřížkami upevněné pomocí kloubů.

Reference: GS-FK06

Dárkový přívěsek na klíče miniaturní cestovní vývrtka - Aeskulapovu hůl . Cestovní otvírák na víno.

Dárkový přívěsek na klíče miniaturní cestovní vývrtka svým designem připomíná odvěký znak lékařů a farmaceutů - Aeskulapovu hůl . Cestovní otvírák na víno. Tato expediční vývrtka je svým designem předurčena jako originální dárek nejen pro všechny lékaře, farmaceuty a cestovatele, ale jistě potěší každého milovníka vína.

Reference: GS-CHW-019

Ovocné pastilky v potištěném obalu

Ovocné nebo mentolové pastilky v papírové obalu potištěném dle Vašeho grafického zadání. Ovocné pastilky v blistru po 36ks a potištěném obalu jako sladké osvěžení na recepci hotelu, společnosti nebo firemní stánek na veletrhu. 

Reference: sad06

Otvírák v sadě

Oblíbený dárek je otvírák v sadě. V naší nabídce najdete otvírák v sadě s butylkou. Otvírák v sadě je v umístěn elegantní krabičce.