Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Penály

Penály

Subcategories

Active filters

Reference: box001-1

Penál

Tento kovový penál slouží pro uložení Vašich oblíbených psacích potřeb. Tento penál můžeme označit Vaším firemním logem, může být tedy zároveň praktickým reklamním dárkem. Máte zájem o objednání těchto penálů za příznivé ceny? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: GS-CHW-019

Ovocné pastilky v potištěném obalu

Ovocné nebo mentolové pastilky v papírové obalu potištěném dle Vašeho grafického zadání. Ovocné pastilky v blistru po 36ks a potištěném obalu jako sladké osvěžení na recepci hotelu, společnosti nebo firemní stánek na veletrhu. 

Reference: box002-1

Penál Adidas

Tento jednoduchý penál se značkou Adidas je praktickým pomocníkem pro uložení Vašich psacích potřeb. Penál Adidas nabízíme za velmi příznivé ceny. Neváhejte a objednejte si tento penál ještě dnes.

Reference: box003-1

Dámský penál

Tento dámský penál s veselým barevným designem je příjemným zpestřením Vašeho pracovního stolu. Tento dámský penál je užitečným doplňkem na cestách, slouží pro bezpečné uložení Vašich psacích potřeb nebo drobných předmětů. Máte zájem o více informací o těchto dámských penálech? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Reference: box004-1

Velký kovový penál

Tento veký kovový penál je praktickým pomocníkem na Váš pracovní stůl. Tento velký kovový penál je užitečným doplňkem na cestách, slouží pro bezpečné uložení Vašich psacích potřeb nebo drobných předmětů. Máte zájem o více informací o těchto velkých kovových penálech? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Reference: box005-1

Kovový penál

Tento kovový penál s veselým motivem je příjemným zpestřením Vašeho pracovního stolu. Tento kovový penál je užitečným doplňkem na cestách, slouží pro bezpečné uložení Vašich psacích potřeb nebo drobných předmětů. Máte zájem o více informací o těchto kovových penálech?