Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Kožené přívěsky
Kožené přívěsky

Kožené přívěsky

Nabízíme kožené přívěsky na mobilní telefony za zaručeně nejnižší ceny. Na zakázku na ně vytiskneme vaše firemní logo nebo reklamní slogan. Přívěsky jsou ideálním reklamním nebo dárkovým předmětem.
Active filters

Reference: mos019

Šňůrky kožené

Šňůrky kožené na mobil za skvělé ceny. Tyto šňůrky kožené jsou vhodné k potištění reklamou. Šňůrky kožené slouží pro zavěšení mobilního telefonu nebo mp3 přehrávače ruku. Vyzkoušejte naš šňůrky kožené pro svou propagaci. Kontaktujte nás pro specifikaci objednávky.

Reference: mos018

Kožená šňůrka na mobil

Kožená šňůrka na mobil jen u nás za nejlepší ceny. Kožená šňůrka na mobil je vhodná k potištění reklamou. Kožená šňůrka na mobil slouží pro zavěšení přehrávače, mobilního telefonu nebo klíčů na krk. Tato Kožená šňůrka na mobil může být tím pravým reklamním předmětem.

Reference: mos017

Šňůrky z kůže

Šňůrky z kůže jen u nás za nejlepší ceny. Šňůrky z kůže nabízíme v různých barvách. Šňůrky z kůže slouží pro zavěšení přehrávače, mobilního telefonu nebo klíčů na ruku. Naše šňůrky z kůže můžou být tím pravým reklamním předmětem.

Reference: mos016

Šňůra na mobil

Šňůra na mobil jen u nás za nejlepší ceny. Šňůra na mobil v různých barvách. Šňůra na mobil slouží pro zavěšení přehrávače, mobilního telefonu nebo klíčů na krk. Naše šňůra na mobil může být tím pravým reklamním předmětem pro vás.

Reference: mos015

Šňůrka na klíče

Šňůrka na klíče jen u nás za nejlepší ceny. Šňůrka na klíče v různých barvách. Naše šňůrka na klíče může být tím pravým reklamním předmětem pro vás.

Reference: mos008

Barevné šňůrky

Barevné šňůrky na mobil na mobil za skvělé ceny. Naše barevné šňůrky jsou vhodné k potištění reklamou. Barevné šňůrky slouží pro zavěšení mobilního telefonu nebo mp3 přehrávače na krk. Vyzkoušejte naše oblíbené barevné šňůrky pro svou propagaci. Kontaktujte nás pro specifikaci objednávky.

Reference: mos020

Poutko kožené

Kožené poutko na mobil za skvělé ceny. Kožené poutko je vhodné k potištění reklamou. Kožené poutko pro zavěšení mobilního telefonu nebo mp3 přehrávače ruku. Vyzkoušejte kožené poutko pro svou propagaci. Kontaktujte nás pro specifikaci objednávky.

Reference: mos014

Dárkové kožené přívěsky na mobilní telefon

Dárkové kožené přívěsky na mobilní telefony jsou vyrobeny z kvalitního a trvanlivého materiálu. Na zakázku vám dodáme dárkové kožené přívěsky na mobilní telefony v různých velikostech a barvách. Vaši stávající i potenciální zákazníci takový reklamní předmět určitě ocení.