Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Ostatní
3D reklamní předměty

Ostatní

3D reklamní předměty
Active filters

Reference: 3D_Lenticular_Gift_01

3D odznak na zakázku

Nabízíme vám 3D odznak pro jakoukoliv činnost. Tento 3D odznak vám vyrobíme na zakázku s potiskem dle vašeho přání. Na zakázku vám přizpůsobíme i míry tohoto 3d odznaku.

Reference: 3dtoy01

3D puzzle zviratka

Propracované 3D puzzle vám nabízíme v několika různých tvarech zvířátek. Toto krásné 3D puzzle je z vysoce kvalitního dřeva a 3D puzzle je výborné na procvičování manuální zručnosti i trpělivosti.

Reference: flac003

Letnicular přívěsek

Letnicular přívěsek na klíče je perfektní forma reklamy a propagace. Lenticular přívěsek můžeme vyrobit přesně podle vašich potřeb. Letnicular přívěsek u nás pořídíte na zakázku za nejlepší cenu.

Reference: 3D_Lenticular_Gift_02

3D papuče

3D papuče z kvalitního zdravotně nezávadného EVA materiálu vám nabízíme v několika velikostech. S možností výběru vlastní barvy. 3D papuče si můžete navrhnout sami vlastním designem a mít tak speciální dárek či jen domácí dekoraci.

Reference: 3D_Lenticular_Gift_03

3D záložka

Z velmi kvalitního PVC materiálu. S možností vlastní 3D animace. 3D záložku vám nabízíme v několika tvarech i různých velikostí.

Reference: 3D_Lenticular_Gift_04

3D propagační záložka

3D propagační záložka je skvělým reklamním předmětem. Zvolte si svůj vlastní design pro tuto 3D záložku. Na zakázku vám vyrobíme i různé velikosti dle vašeho přání.

Reference: 3D_Lenticular_Gift_05

3D tácek na zakázku

3D tácek na zakázku je skvělý kvality PVC materiálu. Pro užití v domácnosti jako ozdoba nebo v kanceláři najdete praktické využití. Na zakázku jsme schopni vám vyrobit tyto 3D tácky podle vašeho návrhu či vlastního obrázku.  

Reference: 3D_Lenticular_Gift_06

3D promo kelímek

3D promo kelímek je zážitkem pro svůj trojrozměrný efekt. Z vysoce kvalitního PVC, zdravotně nezávadného materiálu. 3D promo kelímek je netradiční formou reklamy. Nechte si potisknout promo kelímek logem vaší společnosti a dostane unikátní promo dárek při kampaních či výstách.

Reference: 3D_Lenticular_Gift_07

Obal na cd/dvd 3D

Obal na cd či dvd je velmi praktický, ale s vaším vlastním potiskem to bude i milá pozornost jako dárek. Dle vašich požadavků vyrobíme různé velikosti i tvary. Obal na cd/dvd je z kvalitního PVC materiálu.

Reference: 3D_Lenticular_Gift_08

3D pohlednice

Naše 3D pohlednice jsou: z kvalitního PVC materiálu, z nabídky v různých velikostech. Rádi vyhovíme všem vašim požadavkům. 3D pohlednice jsou speciálním reklamním dárkem. Neváhejte nás kontaktovat se svými nápady na zakázku vyrobené 3D pohlednice.

Reference: 3D_Lenticular_Gift_09

Zakázkové 3D pravítka

Pravítka s 3D aplikací jsou vám k dispozici v různém provedení dle vašich přání. Nechte si potisknout na zakázku tyto pravítka a máte skvělý reklamní dárek. 3D pravítka na zakázku jsou z odolného, zdravotně nezávadného PVC materiálu.