Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Ipod
Ipod

Ipod

Přemýšlíte o vhodném reklamním dárku pro Vaše zákazníky? Spousta lidí používá iPod, nechte je šířit povědomí o vašem logu či značce. Naše příslušenství pro iPod, jako například sluchátka pro iPod nebo pouzdra pro iPod je ideální způsob, jak zviditelnit právě Vaši značku. Tato příslušenství pro iPod jsou ideálními reklamními dárky.
Active filters

Reference: 3in1 charger

Nabíječka 3v1 pro iPod a iPhone

Nabíječky 3v1 pro iPod a iPhone představují multifunkční zařízení. Můžeme je použít jako nabíječku pro iPod a zároveň datový kabel. Tyto nabíječky 3v1 pro iPod a iPhone jsou ideálním pomocníkem, jsou bezpečné a jednoduše se ovládají.

Reference: home charger

Stolní nabíječky

Stolní nabíječky jsou kompatibilní se všemi typy iPod a iPhone. Díky dock konektoru se dobíjení Vašeho iPod stane pohodlnější. Pro výrobu stolních nabíječek využíváme pokročilých technologií. Hledáte-li spolehlivou kvalitu za rozumnou cenu, naše stolní nabíječky jsou tím pravým.

Reference: ipod socks

Pouzdro pro iPod

Pouzdra pro iPod slouží jako dokonalá ochrana pro Váš iPod. Ochrání Váš iPod před poškozením či nečistotami. Vyberte si z celé řady pouzder pro iPod to, které zdůrazní váš jedinečný styl.

Reference: car charger

Nabíječka do auta pro iPod

Nabíječky do auta pro iPod jsou velmi praktické; ponecháte-li nabíječku v autě, nemusíte mít obavy, že dojde k vybití vašeho iPod. Neustále pracujeme na zdokonalování designu a kvality našich iPod nabíječek do auta.

Reference: usb cable

Kabely pro iPod

Nabízíme iPod kabely vysoké kvality. Naše iPod kabely mají stabilní výkon a dlouhou životnost. Výběr z různých délek usb 2.0 kabelu. Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás.

Reference: iPod Retractable Cables

Vysouvací kabely

Vysouvací kabely pro iPod jsou ideálním dárkem pro všechny milovníky iPodů. Tyto speciální vysouvací kabely Vám přináší komfortní řešení. Garantujeme vysokou kvalitu a výkonnost těchto vysouvacích kabelů pro iPod.

Reference: iPod Nano Cases

Pouzdra pro iPod Nano

Tato vysoce kvalitní pouzdra pro iPod Nano jsou nezbytným doplňkem pro Váš iPod. Naše pouzdra pro iPod Nano jsou vyrobena z kvalitního materiálu a jsou nabízena v atraktivních barvách. Výběr z různých velikostí a designů dle Vašeho přání.

Reference: silicon case

Silikonová pouzdra pro iPod

Vyrábíme vysoce kvalitní silikonová pouzdra pro iPod a MP4. Díky použití kvalitních materiálů zaručujeme vysokou kvalitu a dlouhou životnost těchto silikonových pouzder. Nabízíme Vám výběr z několika různých velikostí a barev silikonových pouzder dle Vašeho přání.

Reference: headset

iPod sluchátka

Tato iPod sluchátka s vysokým výkonem jsou velmi důležitým doplňkem pro všechny milovníky hudby a videa. Jsme zkušenými výrobci nejrůznějších typů sluchátek pro iPod. Nabízíme Vám výběr z několika různých barev.

Reference: line clip

Držátka kabelů pro iPod

Držátka kabelů pro iPod jsou ideálním pomocníkem pro uspořádání vašich kabelů. Tato kvalitní držátka kabelů pro iPod mohou být použita jako dárky pro prodejce elektroniky. Nabízíme držátka kabelů se zábavným designem za rozumné ceny.

Reference: speaker003

Přenosné reproduktory pro iPod

Tyto přenosné reproduktory pro iPod jsou ideálním zařízením pro přehrávání vašich hudebních nebo video souborů. Můžete je umístit vedle svého PC nebo na Vaše oblíbené místo. Přenosné reproduktory pro iPod s jednoduchým designem jsou ideálním narozeninovým dárkem. Chcete-li se dozvědět více informací o těchto přenosných reproduktorech, kontaktujte...