Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Termohrnky
Termohrnky

Termohrnky

V naší nabídce najdete reklamní termohrnky za výhodné ceny. Termohrnky s logem nebo reklamnou jsou velmi oblíbeným propagačním dárkem.
Active filters

Reference: cup001

Termoizolacni hrnek

Krásně červený termoizolační hrnek můžete použít při cestování, tak i v domácnosti pro déle horký váš nápoj. Hrnek je vyrobený z plastu a zevnitř z kvalitního nerezu.

Reference: cup009

Termohrnek

Termohrnek z velmi kvalitní nerezavějící oceli a velmi praktickým plastovým víkem. Vhodný pro využití doma, na cestách nebo v kanceláři, kdy je možné nechat si tento temohrnek potisknout libovolným symbolem či vaší značkou pro promo akce.

Reference: VAC081305

Značkový termohrnek

Značkový termohrnek s plastovou vložkou a šroubovacím víkem. Značkový termohrnek s vaším logem nebo reklamou může být výhodná propagace. Značkový termohrnek ocení každý jako praktický dárek. Přizpůsobené velikosti a barvy značkového termohrnku není možné.

Reference: cup036

Termohrnek do auta

Výrazně červený termohrnek do auta z nerezové oceli. Vysoce kvalitní cestovní termohrnek do auta ocení každý na cestách. Využijte akční nabídky a nechte si termohrnek do auta potisknout logem z obou stran bez dalších poplatků! Barvy na termohrnek do auta jsou volitelné.

Reference: cup010

Elektrický termohrnek

Elektrický termohrnek má vnější obal z nerezové oceli a plastovou vnitřní nádobu. Elektrický termohrnek je velmi praktický díky možnosti vyhřívání. Elektrický termohrnek s Vaším logem je elegantní propagační dárek.

Reference: cup043

Termohrnek Sport

Termohrnek Sport je vyrobený z velmi kvalitního plastu se dvěma stěnami. Termohrnek Sport má jednoduchý design a je za dostupnou cenu. Termohrnek Sport je ideální reklamní dárek díky svému praktickému využití při nejrůznějších aktivitách. Kontaktujte nás pro určení velikosti a barvy termohrnku Sport dle Vašich potřeb!

Reference: GS-TCWP004

Nerezové termohrnky s výměnným potiskem na zakázku

Nerezové termohrnky s výměnný potiskem pro Vás vyrobíme na zakázku. Nerezové termohrnky jsou dvoustěnné s tím, že vrchní vrstva je vyrobena z transparentního plastu a je možné ji odšroubovat od nerezové částí a vložit mezi ně výměnný papír s potiskem. Nerezové termohrnky s výměnným potiskem se tak stávájí originálním a varibilním reklamním předmětem.

Reference: GS-TCWP005

Termohrnky s volitelným motivem na zakázku

Termohrnky s volitelným motivem na zakázku jsou originální a variabilní reklamní předmět, který je navíc užitečný. Termohrnky s volitelným motivem na zakázku jsou vyrobeny z transparetního plastu a jsou dvoustěnné a proto je snadno opatříte volitelným motivem.