Reklamní blikátka
  • Reklamní blikátka

Reklamní blikátka

GS-STICKER-006
Rating 

Reklamní blikátka. Vyzkoušejte naše reklamní blikátka na zakázku pro svou propagaci. Reklamní blikátka mají uvnitř malu diodu. Relkamní blikátka lze přilepit třeba na mobil.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Description

Reklamní blikátka. Vyzkoušejte naše reklamní blikátka na zakázku pro svou propagaci.Reklamní blikátka mají uvnitř malu diodu. Relkamní blikátka lze přilepit třeba na mobil.

CENA NEOBSAHUJE POTISK

CENA VÝROBKU JE POUZE ORIENTAČNÍ. PRO CENOVOU NABÍDKU NÁS KONTAKTUJTE

Product Details
GS-STICKER-006
0
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Reklamní blikátka

Reklamní blikátka

Reklamní blikátka. Vyzkoušejte naše reklamní blikátka na zakázku pro svou propagaci. Reklamní blikátka mají uvnitř malu diodu. Relkamní blikátka lze přilepit třeba na mobil.

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: 4SV0008

Svítidlo na mobilni telefon - modré

Svítidlo na mobilni telefon - modré je zábavným doplňkem telefonu. Toto svítidlo na mobilni telefon - modré při vyzvánění telefonu bliká. Toto svítidlo na mobilni telefon - modré může být tou správnou reklamou nebo dárkem.

Reference: M8

Svítidlo s LED lampou - zlaté

Svítidlo s LED lampou - zlaté z atraktivního kovového materiálu. Svítidlo s LED lampou - zlaté se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky. Svítidlo s LED lampou - zlaté je možné nosit jako přívěsek na klíčích.

Reference: H3.

Svítidlo reklamní

Svítidlo reklamní z plastu ve tvaru obdélníků. Svítidlo reklamní má očko pro přichycení např. na klíče. Toto svítidlo reklamní může být s potiskem vaším logem perfektní reklama pro vaši firmu. Svítidlo reklamní se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky.

Reference: M4

Svítidlo - malé

Svítidlo - malé je opatřeno poutkem k upevnění třeba na klíče. Svítidlo - malé je ozdobené malou hvězdičkou. Toto svítidlo - malé nabízíme v různých barevných provedeních. Pro objednávku na svítidlo - malé nás kontaktujte.

Reference: KT-012

Přívěsek s LED diodou

Přívěsek s LED diodou z plastu. Tento přívěsek s LED diodou může být perfektní reklama pro vaši firmu. Přívěsek s LED diodou se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky. Kontaktujte nás pro zjištění všech možností zakázkové výroby přívěsků s LED diodou.

Reference: KT-013

Přívěsek s LED světlem

Přívěsek s LED světlem v různých barevných provedeních z plastu. Tento přívěsek s LED světlem může být perfektní reklama pro vaši firmu. Přívěsek s LED světlem se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky. Kontaktujte nás pro zjištění všech možností zakázkové výroby přívěsků s LED světlem.

Reference: I7

Svítidlo hůlka

Svítidlo hůlka s LED diodou z kovu. Toto svítidlo hůlka může být perfektní reklama pro vaši firmu. Svítidlo hůlka se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky. Kontaktujte nás pro zjištění všech možností zakázkové výroby svítidla hůlka.

Reference: B7

Baterčička

Baterčička z atraktivního kovového materiálu v kombinaci s plastem. Baterčička se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky. Chcete objednat tuto baterčičku? Neváhejte nás kontaktovat pro všechny detaily.

Reference: 4SV0010

Svítidlo na mobilni telefon - růžové

Svítidlo na mobilni telefon - růžové je zábavným doplňkem telefonu. Toto svítidlo na mobilni telefon - růžové při vyzvánění telefonu bliká. Toto svítidlo na mobilni telefon - růžové může být tou správnou reklamou nebo dárkem.

Reference: f5

UV lampy

UV lampy jako přívěsky na klíče. Naše UV lampy jsou vyrobeny z odolného kovu. Chcete objednat UV lampy? Neváhejte nás kontaktovat a vyžádat si podrobné informace.

Reference: 4SV0003

Svítidlo LED s lupou

Svitidlo LED s lupou z plastu. Svitidlo LED s lupou má vysunovací lupu a karabinku na přichycení na klíče. Toto svitidlo LED s lupou může být perfektní reklama pro vaši firmu. Svitidlo LED s lupou se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky. Kontaktujte nás pro zjištění všech možností zakázkové výroby svitidla LED s lupou.

Reference: blk01

Blikací nálepka

Reklamní blikací nálepka. Naše blikací nálepka na zakázku může být tou správnou propagací vaší firmy. Blikací nálepky má uvnitř malou svítící diodu.

Reference: KT-014

Přívěsek se svítilnou

Přívěsek se svítilnou v různých barevných provedeních. Tento přívěsek se svítilnou může být perfektní reklama pro vaši firmu. Přívěsek se svítilnou se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky. Kontaktujte nás pro zjištění všech možností zakázkové výroby přívěsků se svítilnou.