Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Hlavolamy - magické a kouzelné kostky
Hlavolamy - magické a kouzelné kostky

Hlavolamy - magické a kouzelné kostky

V této kategorii naleznete reklamní kouzelné kostky, promo skládací kostky s potiskem, magické reklamní kostky, skládací válce s potiskem, reklamní skládací pyramidy s potiskem a další hlavolamy.
Active filters

Reference: GS-MC-004

Reklamní kouzelný mnohoúhelník s potiskem

Reklamní kouzelný mnohoúhelník opatříme potiskem dle Vašeho zadání a Vy tak získáte unikátní předmět, který bude prezentovat například služby společnosti, kontaktní informace, Vaše produkty či zaměstnance. Kouzelný mnohoúhelník s potiskem je perfetkní reklamní předmět pro Vaše obchodní klienty nebo zákazníky.

Reference: GS-MC-010

Promo magické kostky s potiskem

Promo magické kostky opatříme potiskem dle Vašeho zadání. Promo magické kostky nabízí od devíti po čtyřicet osm malých ploch s různým potiskem. Promo magické kostky jsou perfektní pro propagaci firmy a jejich služeb či produktů. Promo magické kostky v různých velikostech. 

Reference: GS-MC-002

Propagační hlavolamy - puzzle karty

Skvělé a originální propagační hlavolamy v podobě puzzle platební karty. Hlavolamy puzzle karty nabízí velkou plochu pro potisk a jsou tedy ideální propagační předměty. Propagační hlavolamy puzzle karty jsou perfektní k propagaci firemních služeb nebo produktů.

Reference: PIOA-001

Skládací hlavolam - trojúhelník

Skládací hlavolam - trojúhelník vám nabízí nové reklamní koncepty, jenž skýtají možnost předání komplexní informace. Skládací hlavolam - trojúhelník se skládá z 10 velkých kostek, na které lze vytiskounout logo firmy, výrobků a služeb.

Reference: GS-MC-001

Promo hlavolamy - 3D platební karty

Promo hlavolamy v podobě 3D platební karty je skvělou a originální 3D prezentací Vaší firmy, produktu nebo služeb. Promo hlavolamy 3D platební karty nabízí velkou plochu pro potisk a tedy i Vaší prezentaci. Promo hlavolamy 3D platební karty za výhodné ceny.

Reference: GS-MC-005

Reklamní skládací kostky trojúhelník

Tyto reklamní skládací kostky lze rozložit na dvě částí a vzniknout tak dva trojúhelníky. Skládací kostky trojúhelník lze opatřit grafikou dle Vašeho zadání a Vy tak získáte unikátní a originální reklamní předmět k propagaci značky nebo produktu. Na reklamní skládací kostky troj)helník můžete natisknout informace o společnosti, nabízené služby a produkty,...

Reference: GS-MC-008

Magické kostky jako svatební oznámení

Navrhněte si sami své svatební oznámení v podobě magické kostky. Magické kostky necháme opatřit grafikou dle Vašeho návrhu a Vy je můžete použít jako originální a vtipné svatební oznámení. Magické kostky lze opatřit jakoukoliv grafikou a proto je můžete využít nejen jako svatební oznámení ale také k propagaci firmy. 

Reference: Magic-Cube-04

Promo hlavolam

Náš kulatý promo hlavolam je vyroben z nejkvalitnějšího plastu.Náš promo hlavolam se hodí pro zkrácení dlouhé chvíle doma i na cestách.

Reference: GS-MC-003

Propagační hlavolamy - magic diamond

Propagační hlavolamy magic diamond vyrábíme již od roku 2010. Propagační hlavolamy magic diamond jsou perfektní způsob pro prezentaci firmy, produktu či služeb. Propagační hlavolamy diamond nabízí až 34 ploch pro Váš vlastní potisk. Zkuste zaujmout a nechte si vyrobit propagační hlavolamy magic diamond.

Reference: Magic-Cube-06

Reklamní hlavolam 3D puzzle

Reklamní hlavolam 3D puzzle ve tvaru válce je ideláním dárkem při propagaci vaší firmy, výrobku či služeb. Díky našemu reklamnímu hlavolamu 3D puzzle se zaručeně zviditelníte.