Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

3D Kartičky
Naše 3D kartičky uzpůsobíme vašim potřebám. Velikosti a tvary 3D karet připravíme přesně podle vašich požadavků.

3D Kartičky

3D rozměr dodá nový rozměr i vaší reklamě. Naše 3D kartičky uzpůsobíme vašim potřebám. Velikosti a tvary 3D karet připravíme přesně podle vašich požadavků.
Active filters

Reference: 3D_Lenticular_Cards_05

3D karta na zakázku

Tato 3D karta je silným vizuálním zážitkem pro svůj trojrozměrný efekt díky své lentikulární technice. 3D kartu vám vyrobíme na zakázku s vaším vlastním obrázkem či návrhem.  Na zakázku vám vyrobíme i různé velikosti této 3D karty.

Reference: 3D_Lenticular_Cards_01

Reklamní 3D karta

Naše reklamní 3D karta je vyrobena z kvalitních materiálů PET, PP a PVC. Tato naše reklamní 3D karta se svým trojrozměrným efektem je ideálním dárkem pro své kolegy. Její rozměry i animace si můžete navrhnout dle svého přání.

Reference: 3D_Lenticular_Cards_03

3D efektní přívěsek

Tento 3D efektní přívěsek může být vhodným reklamním dárkem. Vyroben je z kvalitních PET, PP a PVC materiálů. Svým vlastním designem tohoto 3D přívěsku získáte originální dárek.

Reference: 3D_Lenticular_Cards_04

Propagační 3D lepicí karta

Jedinečnost těchto našich propagačních 3D karet je jejich lepicí spodní strana. Vyrobeny jsou z umělých materiálů. Tyto propagační 3D karty jsou k dispozici v mnoha designech a různě velkém provedení.

Reference: 3D_Lenticular_Cards_07

3D reklamní karta na zakázku

Tato 3D reklamní karta je zážitkem pro svůj trojrozměrný efekt. 3D kartu vám vyrobíme na zakázku s vaším vlastním obrázkem či návrhem.  Na zakázku vám vyrobíme i různé velikosti této 3D reklamní karty.

Reference: flac004

3D tisk

Nabízíme reklamní 3D tisk na pohledy, 3D tisk na vizitky a 3D tisk na reklamní předměty. Pro upřesnění vašich požadavků a objednávku 3D tisku nás neváhejte kontaktovat.

Reference: flac002

3D obrázky

Nabízíme reklamní 3D obrázky a měnícíse se 3D obrázky . Pro upřesnění vašich požadavků a objednávku 3D pbrázků nás neváhejte kontaktovat.