Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Hodiny
Hodiny

Hodiny

Reklamní hodiny s Vaší reklamou budou efektivní propagací. Naše reklamní hodiny jsou z kvalitního plastu, kovu nebo skla. Velikosti, barvy, tvary a velikosti hodin jsou upravitelné na zakázku.
Active filters

Reference: clo00016

Promo hodiny

Promo hodiny mají zajímavý tvar hvězdy. Promo hodiny vypadají módně a stylově. Tyto promo hodiny s elektronickým pohonem vydrží roky. Promo hodiny měří čas přesně pro Vaši dochvilnost. Promo hodiny jsou praktickým firemním dárkem.

Reference: sandglass

Přesýpací hodiny

Tyto originálně řešené přesýpací hodiny působí velmi vkusně a elegantně. Tyto přesýpací hodiny se stanou ozdobou Vašeho interiéru. Tyto hodiny mohou sloužit rovněž jako relaxační pomůcka například do Vaší kanceláře.

Reference: clk102

Ručičkový budík

Tento ručičkový budík má jednoduchý a moderní design. Tento ručičkový budík můžeme označit Vaším firemním logem a rázem získáte praktický reklamní dárek za velmi příznivou cenu. Máte zájem o objednání těchto ručičkových budíků? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: che01

Nástěnné hodiny

Tyto plastové nástěnné hodiny s potiskem oživí Váš interiér. Tyto plastové hodiny bez rámu se hodí např. do dětského pokoje. Chcete-li objednat tyto plastové nástěnné hodiny, kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: clo004-1

Barevný budík

Tento barevný budík s výrazným displejem Vám nabízíme v různých barvách. Tento barevný budík je ideální pro reklamní účely. Máte zájem o objednání těchto barevných budíků? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: clo003-1

Plastový budík

Tento plastový budík s výrazným displejem Vám nabízíme v různých barvách. Tento plastový budík je ideální pro reklamní účely. Máte zájem o objednání těchto plastových budíků? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: clo002-1

Bílý budík

Tento budík má bílý rám a jednoduchý design. Tento budík můžeme označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Tyto budíky Vám nabízíme za velmi příznivou cenu.

Reference: clo001-1

Ručičkové budíky

Tyto ručičkové budíky mají hranatý tvar a originální design. Tyto ručičkové budíky můžeme označit Vaším logem nebo reklamním textem. Tyto budíky se mohou stát vhodným prostředkem k prezentaci Vaší firmy.

Reference: imgp2314

Nerez hodiny

Tyto nerez hodiny Coca Cola jsou ideální k umístění do kuchyně nebo do kanceláře. Tyto nástěnné hodiny mají jednoduchý design a výrazný rám. Máte zájem o objednání těhcto hodin? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: clk100

Budík

Tento budík má výrazný displej, široký rám a velmi moderní design. Tento budík můžete umístit na Váš pracovní stůl či do kanceláře. Tento budík můžeme označit Vaším firemním logem a může sloužit jako zajímavý a praktický reklamní dárek.

Reference: clk105

Budík ručičkový

Tento ručičkový budík má jednoduchý a moderní design. Tento ručičkový budík můžeme označit Vaším firemním logem a rázem získáte praktický reklamní dárek za velmi příznivou cenu. Máte zájem o objednání těchto ručičkových budíků? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: clk115

Hodiny

Tyto ručičkové hodiny s kalendářem mají moderní design a jsou vhodné na Váš pracovní stůl nebo do kanceláře. Tyto hodiny můžeme označit Vaším firemním logem, mohou tedy sloužit jako praktický reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto hodin? Neváhejte nás kontaktovat.