Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Hliníkové kufříky
Hliníkové kufříky

Hliníkové kufříky

Nabízíme Vám hliníkové kufříky na zakázku za bezkonkurenční ceny. S potiskem Vašeho loga nebo reklamního nápisu jsou hliníkové kufříky prestižním propagačním nebo firemním dárkem.
Active filters

Reference: bag_00025

Hliníkový kufřík

Hliníkový kufřík z naší nabídky je ideálním pomocníkem pro skladování a ochranu nářadí. Díky tuhému obalu a eloxovanému hliníkovému porvchu se tento hliníkový kufřík vyznačuje dlouhou životností a velmi dobře odolává nárazům. Velikost přihrádek s vloženými rozdělovači přizpůsobíme Vašemu přání.

Reference: bag_00026

Hliníkový kosmetický kufřík

Tento hliníkový kosmetický kufřík má kvalitní hliníkovou konstrukci s vyztuženými ocelovými rohy. Profesionální zhotovení tohoto hliníkového kosmetického kufříku poskytuje úložný prostor i snadnou přenosnost.

Reference: bag_00028

Hliníkový cestovní kufr

Tento typ hliníkového cestovního kufru je obzvlášť lehký a snadno se přenáší díky výsuvnému držadlu a kolečkám. S potiskem firemního loga nebo značky je tento hliníkový cestovní kufr ideální pro propagaci Vaší firmy.

Reference: bag_00027

Hliníkové kufříky

Hliníkové kufříky z naší nabídky jsou zhotoveny s plastovými bočními stěnami a silnou hliníkovou konstrukcí. Tyto hliníkové kufříky mají vyztužené rohy a držadlo pro snadné přemístění. Hliníkové kufříky jsou uzamykatelné pro větší bezpečnost.

Reference: bag_00030

Hliníkový kufřík na nářadí

This is a Aluminium Tool Case which  is especially lightweight and very easy to carry. This Aluminium Tool Case is no doubt a god choice for carrying your power tool around town. We offer you a customised size with black aluminum pane to suit your needs. Contact us right now for more information of this Aluminium Tool Case.