Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Zapalovače
Zapalovače

Zapalovače

Hledáte zapalovače k potištění reklamou? Vyberte si z naší široké nabídky. Nabízíme zapalovače od plastových po stylové kovové. Vše za výhodné ceny.

Subcategories

Active filters

Reference: 4KP0018

Benzínový zapalovač - proužkovaný

Tento benzínový zapalovač - proužkovaný je vyroben z kvalitních kovových materiálů. Tento benzínový zapalovač má originální design a může tedy sloužit jako velmi vkusný a zároveň praktický reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto benzínových zapalovačů? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: 4KP0016

Zapalovač spirálový - tryskový 2002

Tento zapalovač spirálový - tryskový 2002 - je vyroben z kvalitních materiálů. Tyto spirálové zapalovače poskytují dostatečný prostor pro umístění Vašeho firemního loga. Tyto zapalovače mohou sloužit k propagaci Vaší firmy nebo Vašeho výrobku.

Reference: 4KP0010

Benzínový zapalovač - lesklý stříbrný

Tento benzínový zapalovač - lesklý ve stříbrném provedení - je vyroben z kvalitních kovových materiálů. Tento benzínový zapalovač má originální design a může tedy sloužit jako velmi vkusný a zároveň praktický reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto benzínových zapalovačů? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: lig018

Reklamní zapalovače

Reklamní zapalovače jsou ideální propagační předmět. Reklamní zapalovače nabízíme v různých velikostech. Na reklamní zapalovače je možné vytisknout jakékoli motivy. Reklamní zapalovače dodáváme z bezpečnostních důvodů bez plynové náplně.

Reference: lig001

Nerezový zapalovač

Nerezový zapalovač ve stypovém provedení. Nerezový zapalovač má příjemný povrch vhodný k umístění reklamy. Tento nerezový zapalovač je praktický pomocník co se vejde do kapsy. Nerezový zapalovač dodáváme z důvodu bezpečnosti bez plynové náplně.