Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Fitness příslušenství
Fitness příslušenství

Fitness příslušenství

Nabízíme fitness příslušenství za nejnižší ceny. Na zakázku vám na tyto předměty vytiskneme vaše logo nebo reklamní slogan. S těmito předměty zaručeně sklidíte úspěch jak u stávajících tak u potenciálních zákazníků
Active filters

Reference: yoga-mat

Promo podložka na jógu

Promo podložka na jógu má protiskluzový povrch, a proto je ideální jak na cvičení jógy tak na strečink. Tato promo podložka na jógu je dvakrát silnější než běžná podložka na jógu.Podložka je měkká a zároveň pohodlná.

Reference: dumb001

Činky

Tyto originálně řešené jednoruční barevné činky mají dlouhou životnost. Tyto činky jsou ideální na posilování horní části těla, především paží, bicepsů a tricepsů. Tyto činky můžeme označit Vaším logem nebo reklamním sloganem.

Reference: yoga-mat-01

Reklamní podložka na cvičení jógy

Reklamní podložka na cvičení jógy má protiskluzový povrch, a proto je ideální jak na cvičení jógy tak na strečink. Tato vysoce kvalitní reklamní podložka na cvičení jógy je dvakrát silnější než běžná podložka na jógu. Podložka je měkká a zároveň pohodlná. Reklamní podložka na cvičení jógy poskytuje nejen komfort, ale i ochranu při jednotlivých pozicích v...

Reference: yoga-mat-02

Gumová podložka na cvičení jógy

Gumová podložka na cvičení jógy má protiskluzový povrch, a proto je ideální jak na cvičení jógy tak na strečink. Tato vysoce kvalitní gumová podložka na cvičení jógy je dvakrát silnější než běžná podložka na jógu. Podložka je měkká a zároveň pohodlná. Gumová podložka na cvičení jógy poskytuje nejen komfort, ale i ochranu při jednotlivých pozicích v...

Reference: fit1

Posilovací pružina

Posilovací pružina je vysoce kvalitní. Rukojeti jsou z EVA materiálu, jsou tedy příjemné na dotyk. Posilovací pružiny dodáváme v různých tvarech, barvách a velikostech.

Reference: fit2

Posilovací pružina na zakázku

Posilovací pružina na zakázku je vysoce kvalitní. Rukojeti posilovací pružiny na zakázku jsou z EVA materiálu, jsou tedy příjemné na dotyk. Rozpínavý materiál, ze kterého je posilovací pružina na zakázku vyrobena, zabraňuje jejímu nenadálému prasknutí.

Reference: fit3

Propagační posilovací pružina

Propagační posilovací pružina je vysoce kvalitní. Rukojeti propagační posilovací pružinyjsou z EVA materiálu, jsou tedy příjemné na dotyk. Rozpínavý materiál, ze kterého je propagační posilovací pružina vyrobena, zabraňuje jejímu nenadálému prasknutí.

Reference: fit4

Reklamní posilovací pružina

Reklamní posilovací pružina je vysoce kvalitní. Rukojeti reklamní posilovací pružiny jsou z EVA materiálu, jsou tedy příjemné na dotyk. Rozpínavý materiál, ze kterého je reklamní posilovací pružina vyrobena, zabraňuje jejímu nenadálému prasknutí.

Reference: fit6

Reklamní latexový pás

Reklamní latexový pás je pevný a má dlouhou životnost. Reklamní latexový pás nabízí tři úrovně zátěže. Sířka reklamního latexového pásu se pohybuje v rozmezí od 0,15 - 0,65 cm.

Reference: fit7

Promo latexový pás

Promo latexový pás je pevný a má dlouhou životnost. Promo latexový pás nabízí tři úrovně zátěže. Sířka promo latexového pásu se pohybuje v rozmezí od 0,15 - 0,65 cm.

Reference: fit8

Pilates latexový pás

Pilates latexový pás je pevný a má dlouhou životnost. Pilates latexový pás je pevný a má dlouhou životnost. Pilates latexový pás nabízí tři úrovně zátěže. Sířka pilates latexového pásu se pohybuje v rozmezí od 0,15 - 0,65 cm.