Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

BBQ sady na grilování
BBQ sady na grilování

BBQ sady na grilování

Prohlédněte si naše sady na BBQ - grilování a vyberte si tu, která vás osloví. Tyto sady nabízíme za velkoobchodní ceny. Vaše logo vytiskneme jak na jednotlivé kusy nádobí, tak na kufřík, ve kterém jsou dodávány. S našimi BBQ - sadami na grilování budete mít při propagaci vaší firmy zaručeně úspěch.
Active filters

Reference: bbq1

BBQ sada na grilování s logem

BBQ sada na grilování s logem je vyrobena z nerezové oceli a rukojeť nádobí je ze dřeva. BBQ sada na grilování s logem nejenom dobře vypadá, ale využijete ji na spoustu grilovacích sezón. Díky kufříku z PVC, ve ktrém je dodávána, se nechá jednoduše transportovat. BBQ sada na grilování s logem je perfektní pro grilování jak na vaší zahradě tak mimo ní.

Reference: bbq2

BBQ nerezová sada na grilování

BBQ nerezová sada na grilování vyrobena z nerezové oceli a rukojeť nádobí je ze dřeva.BBQ nerezová sada na grilování nejen dobře vypadá, ale využijete ji na spoustu grilovacích sezón. Díky křevěnému kufříku, ve kterém je dodávána, se nechá jednoduše transportovat. BBQ nerezová sada na grilování je perfektní pro grilování jak na vaší zahradě tak mimo ní....

Reference: bbq3

Outdoorová sada na barbecue

Outdoorová sada na barbecue je vyrobena z nerezové oceli a rukojeť nádobí je z ebenového dřeva. Outdoorová sada na barbecue nejen dobře vypadá, ale využijete ji na spoustu grilovacích sezón. Díky křevěnému kufříku, ve kterém je dodávána, se nechá jednoduše transportovat. Outdoorová sada na barbecue je perfektní pro grilování jak na vaší zahradě tak mimo ní.

Reference: bbq4

BBQ sada na grilování na zakázku

BBQ sada na grilování na zakázku je vyrobena z nerezové oceli a rukojeť nádobí je z růžového dřeva. BBQ sada na grilování na zakázku nejen dobře vypadá, ale využijete ji na spoustu grilovacích sezón. Díky kufříku, který je vyroben z dřevovláknitého materiálu MDF, ve kterém je dodávána, se nechá jednoduše transportovat. BBQ sada na grilování na zakázku je...

Reference: bbq5

BBQ dárková sada na grilování

BBQ dárková sada na grilování je vyrobena z nerezové oceli a rukojeť nádobí je z růžového dřeva. BBQ dárková sada na grilování nejen dobře vypadá, ale využijete ji na spoustu grilovacích sezón. Díky nylonovému kufříku, ve kterém je sada dodávána, se nechá jednoduše transportovat. BBQ dárková sada na grilování je perfektní pro grilování jak na vaší zahradě...

Reference: bbq6

BBQ sada grilovacího náčiní

BBQ sada grilovacího náčiní je vyrobena z nerezové oceli a rukojeť nádobí je z růžového dřeva. BBQ sada grilovacího náčiní nejen dobře vypadá, ale využijete ji na spoustu grilovacích sezón. Díky aluminiovému kufříku, ve kterém je dodávána, se nechá jednoduše transportovat. BBQ sada grilovacího náčiní je perfektní pro grilování jak na vaší zahradě tak mimo...

Reference: bbq7

Grilovací nářadí

Grilovací nářadí je vyrobeno z nerezové oceli a rukojeť nádobí je z tvrdého dřeva. Grilovací nářadí nejen dobře vypadá, ale využijete jej na spoustu grilovacích sezón. Díky nylonové tašce, ve které je dodáváno, se nechá jednoduše transportovat. Grilovací nářadí je perfektní pro grilování jak na vaší zahradě tak mimo ní.

Reference: bbq8

Grilovací potřeby

Sada grilovacích potřeb je vyrobena z nerezové oceli. Naše grilovací potřeby nejen dobře vypadají, ale využijete je na spoustu grilovacích sezón. Díky aluminiovému kufříku, ve kterém je sada dodávána, se nechá jednoduše transportovat. Naše sada grilovacích potřeb je perfektní pro grilování jak na vaší zahradě tak mimo ní.

Reference: bbq9

Promo BBQ sada na grilování

Promo BBQ sada na grilování je vyrobena z nerezové oceli a rukojeť má plastové zakončení. Promo BBQ sada na grilování nejen dobře vypadá, ale využijete ji na spoustu grilovacích sezón. Díky kožené tašce, ve které je dodávána, se nechá jednoduše transportovat. Promo BBQ sada na grilování je perfektní pro grilování jak na vaší zahradě tak mimo ní.

Reference: bbq10

BBQ reklamní sada na grilování

Feature of our Barbecue Tools1.Material: 420 stainless steel 2.Thickness is 1.5mm 3.ABS with copper plate handle 4.Set includes:Spatula,Fork,Tongs 5.Packing: 5 sets/carton Manufactured with quality stainless steel with copper plate handle, our barbecue tools not only look great, but they also promise high-quality performance for years to come. Packed in...

Reference: bbq11

Promo grilovací potřeby

Promo grilovací potřeby jsou vyrobeny z nerezové oceli a rukojeť nádobí je z ebenového dřeva. Promo grilovací potřeby nejen dobře vypadají, ale využijete je na spoustu grilovacích sezón. Díky aluminiovému kufříku, ve kterém jsou dodávány se nechají jednoduše transportovat. Promo grilovací potřeby jsou perfektní pro grilování jak na vaší zahradě tak mimo ní.

Reference: bbq12

BBQ nádobí na grilování

BBQ nádobí na grilování je vyrobeno z nerezové oceli. BBQ nádobí na grilování nejen dobře vypadá, ale využijete jej na spoustu grilovacích sezón. Díky aluminiovému kufříku, ve kterém je dodáváno, se nechají jednoduše transportovat. BBQ nádobí na grilování se hodí pro grilování jak na vaší zahradě tak mimo ní.