Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Svítilny
Svítilny

Svítilny

Nabízíme širokou škálu mini svítilen, na které vám na zakázku vytiskneme vaše logo. Dlouhá životnost našich mini svítilen zaručuje dlouholetou propagaci vaší firmy, výrobku či služeb. Mini svítilny využijete při jakékoli propagační akci a vaši stávající i budoucí zákazníci je zaručeně ocení.
Active filters

Reference: outdoor24

LED svítilna na kolo

Naše LED svítilna na kolo je lehká a nechá se snadno instalovat a odinstalovat. S touto LED svítilnou si vás ostatní všimnou i při zhoršené viditelnosti. Naše LED svítilna na kolo vám zaručuje v provozu větší bezpečnost. LED svítilna na kolo se dá využít i jako přenosná svítilna.

Reference: outdoor23

LED kempingové svítilny

Naše LED kempingová svítilna je výkonná, kompaktní a spolehlivá. LED kempingová svítilny se hodí jak na kempování a rybaření, tak na svícení při výpadku elektrického proudu či jiných nouzových situacích. Kempingovou LED svítilnu s šesti výkonnými diodami využijete při mnoha různých příležitostech.

Reference: outdoor22

LED vycházková hůl

LED vycházkovou hůl nabijete na rukojeti. Jedna minuta nabíjení vydá na svícení čtyřmi diodami z pěti na 15 minut. Souběžně jsou červené LED diody schopny vydávat varovné světlo po dobu 5 minut. LED vycházková hůl je připravená k použití během pár minut. Na zakázku vám na tuto propagační vycházkovou hůl vytiskneme vaše logo nebo reklamní slogan. Naše...

Reference: outdoor21

Dobíjecí svítilna

Dobíjecí svítilna se zabudovanou baterií je velmi jednoduchá na ruční obsluhu. Dobíjecí svítilna je v okamžiku připravená k použití. Na zakázku vám na dobíjecí svítilnu vytiskneme vaše logo nebo reklamní slogan. Dobíjecí svítilna šetří životní prostředí a je zaručeně moderním reklamním předmětem pro všechny, kteří se věnují outdoorovým aktivitám.

Reference: outdoor20

Svítilna na hlavu

Tato svítilna na hlavu má unikátní design. Nabíji se ručně a nabíjení probíhá na principu dynama. Svítilnu můžete používat jako přenosnou baterku. Svítlna na hlavu je zdrojem světla, který využijete při různých aktivitách a to nejen outdoorových. Svítilnu na hlavu můžeme upravit na míru dle zákazníkových představ.

Reference: outdoor19

Reklamní dynamo svítilna

Reklamní dynamo svítilna je velmi pěkná a ekologická. Reklamní dynamo svítilna je vybavena 3 LED diodami a otočnou hlavou. Pro svícení touto reklamní dynamo svítilnoun nepotřebujete baterie. Reklamní dynamo svítilnu snadno dobijete ručně. Reklamní dynamo svítilna je vodotěsná.

Reference: outdoor18

Solární svítilna

Solární svítilnu dejte bez baterie na sluníčko a ona se dobije. Tato promo solární svítilna je připravena k použití během několika vteřin. Na zakázku vám na solární svítilnu vytiskneme Vaše logo nebo reklamní slogan.  Tato promo solární svítilna je šetrná k životnímu prostředí. Je to moderní reklamní předmět, který najde využití jak v kanceláři, tak při...

Reference: outdoor17

Svítilna na natočení

Točením kličky svítilnu jednoduše nabijete. Svítilna na natočení je připravená k použití během několika sekund.  Na zakázku vám na svítilnu na natočení vytiskneme logo neboreklamní slogan. Svítilna na natočení je hezká a je šetrná k životnímu prostředí. Svítilnana natočení je moderní reklamní předmět, který využijete jak v kanceláři, tak mimo ní.

Reference: outdoor15

Outdoorová LED svítilna

Točením kličky outdoorovou LED svítilnu jednoduše nabijete. Outdoorová LED svítilna je připravená k použití během několika sekund.  Na zakázku vám na outdoorovou LED svítilnu vytiskneme logo nebo reklamní slogan. Outdoorová LED svítilna je hezká a je šetrná k životnímu prostředí. Outdoorová LED svítilna je moderní reklamní předmět, který využijete jak v...

Reference: outdoor16

Mini LED svítilna

Točením kličky mini LED svítilnu jednoduše nabijete. Mini LED svítilnaje připravená k použití během několika sekund.  Na zakázku vám na mini LED svítilnu vytiskneme logonebo reklamní slogan. Mini LED svítilna je hezká a je šetrná k životnímu prostředí. Mini LED svítilna je moderní reklamní předmět, který využijete jak v kanceláři, tak mimo ní.

Reference: outdoor02

Dobíjecí LED svítilna

Dobíjecí LED svítilna má unikátní design. LED svítilna se dobíjí jednoduchým stiskáváním rukojeti. Díky poutku si dobíjecí LED svítilnu můžete pověsit na ruku a mít ji stále při sobě. Na zakázku vám na dobíjecí LED svítilnu vytiskneme vaše lo

Reference: outdoor03

Svítilna s laserem

Svítilna s laserem se dobíjí jednoduchým otáčením kličkou. Svítilna s laserem je připravená k použití během několika sekund. Na zakázku vám na svítilnu s laserem vytiskneme vašelogo nebo reklamní slogan. Svítilna s laserem se hodí jako propagační předmět pro vaše stávající i budoucí zákazníky.