Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Manžetové knoflíčky
Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky

Velmi kvalitní manžetové knoflíčky poskytují výjimečnou příležitost pro prezentaci Vaší firmy, případně jsou vhodným doplňkem při zvláštních příležitostech. Můžete si vybrat z různých materiálů s možností vyrytí Vašeho jména či monogramu. Tyto prvotřídní manžetové knoflíčky bezchybně doplní Váš formální outfit. Kontaktujte nás pro vytvoření manžetových knoflíčků na zakázku za bezkonkurenční ceny.
Active filters

Reference: CUF0209111

Manžetové knoflíčky z nerez oceli

Vyrobené z kvalitní nerez oceli, tyto manžetové knoflíčky jsou stylovým módním doplňkem a zároveň poskytují výbornou příležitost pro prezentaci vaší firmy. Vytvoříme Vám manžetové knoflíčky rozličných barev a tvarů dle Vašeho přání. Vaši zaměstnanci nebo obchodní partneři jistě přivítají možnost ozdobit se těmito manžetovými knoflíčky při příležitosti...

Reference: CUF0209110

Manžetové knoflíčky s modrým kamenem

Vyrobené z kvalitní nerez oceli, tyto manžetové knoflíčky s modrým kamenem jsou stylovým módním doplňkem a zároveň poskytují výbornou příležitost pro prezentaci vaší firmy. Vytvoříme Vám knoflíčky rozličných barev a tvarů dle Vašeho přání. Manžetové knoflíčky s modrým kamenem budou ideální módní ozdobou při příležitosti firemního večírku nebo jiné...

Reference: CUF0209109

Manžetové knoflíčky s možností personalizace

Vyrobené z kvalitní nerez oceli, manžetové knoflíčky s možností personalizace jsou stylovým módním doplňkem a zároveň poskytují výbornou příležitost pro prezentaci vaší firmy. Vytvoříme Vám knoflíčky rozličných barev a tvarů dle Vašeho přání. Vaši zaměstnanci nebo obchodní partneři jistě přivítají možnost použít tento stylový doplněk při příležitosti...

Reference: CUF0209108

Manažerské manžetové knoflíčky

Vyrobené z kvalitní nerez oceli, tyto manažerské manžetové knoflíčky jsou stylovým módním doplňkem a zároveň poskytují výbornou příležitost pro prezentaci vaší firmy. Vytvoříme Vám manžetové knoflíčky rozličných barev a tvarů dle Vašeho přání.

Reference: CUF0209107

Firemní manžetové knoflíčky

Vyrobené z kvalitní nerez oceli, tyto firemní manžetové knoflíčky jsou stylovým módním doplňkem a zároveň poskytují výbornou příležitost pro prezentaci vaší firmy. Vytvoříme manžetové knoflíčky rozličných barev a tvarů.

Reference: CUF0209104

Stříbrné manžetové knoflíčky

Tyto stříbrné manžetové knoflíčky nabízíme v různých barvách a designech dle Vašeho přání. Vytvořte si unikátní sbírku manžetových knoflíčků dle Vašich představ. Objednejte si již nyní stříbrné manžetové knoflíčky s Vaším oblíbeným vzorem za bezkonkurenční ceny.

Reference: CUF0209103

Manžetové knoflíčky s puntíky

Tyto manžetové knoflíčky Vám zhotovíme v barvách a designech dle Vašeho přání. Vytvořte si unikátní sbírku manžetových knoflíčků dle Vašich představ. Objednejte si již nyní manžetové knoflíčky s Vaším oblíbeným vzorem za bezkonkurenční ceny.

Reference: CUF0209101

Manžetové knoflíčky na zakázku

Vyrobené z kvalitní nerez oceli, tyto manžetové knoflíčky jsou stylovým módním doplňkem a zároveň poskytují výbornou příležitost pro prezentaci vaší firmy. Vytvoříme Vám manžetové knoflíčky na zakázku - s použitím barev a tvarů dle Vašeho přání.