Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Nafukovací předměty

Nafukovací předměty

Nabízíme Vám nafukovací předměty za bezkonkurenční ceny. Označené Vaším firemním logem nebo reklamním sloganem jsou ideálním propagačními dárky.
Active filters

Reference: balloon

Nafukovací míč

Tento nafukovací míč je vhodný k vodě a na pláž pro zpříjemnění horkých letních dnů. Tento nafukovací míč můžeme označit reklamním textem či Vaším logem a může sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto pestrobarevných nafukovacích míčů? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: Swim Rings06

Nafukovací vesta

Tato dětská nafukovací vesta s pohodlným límcem ochrání Vaše děti v bazénu. Jednoduše se připne pomocí dvou nastavitelných přezek. Tuto nafukovací vestu snadno připnete a pohodlně odepnete. Tato nafukovací vesta je lehká a snadno uskladnitelná, je tedy ideální na cesty.

Reference: Promotion28

Nafukovací repliky

Tyto nafukovací repliky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC a nabízeny v různých tvarech, velikostech a barvách. Tyto nafukovací repliky mohou věrohodně napodobit jakýkoli výrobek. Naše nafukovací repliky jsou ideální pro různý typy promočních aktivit. Chcete-li se dozvědět více informací o těchto nafukovacích replikách, neváhejte kontaktovat naše...

Reference: Toys0010

Nafukovací pohovka

Nafukovací pohovka s různými designy a různými velikostmi pro děti i dospělé. Tato pohodlná pohovka má omyvatelný povrch. Rychlé nafukovaní a snadné vyfukovaní pro úklid. Tuto nafukovací pohovku můžeme označit Vaším firemním logem nebo reklamním textem, je ideální pro reklamní účely. Máte-li zájem o více informací o těchto nafukovacích pohovkách,...

Reference: Outdoor Balloon03

Vzducholodě

Reklamní vzducholodě jsou výborným a unikátním prostředkem, jak zvýšit viditelnost Vaší firmy, značky nebo upozornit na významnou událost. Tyto reklamní vzducholodě jsou určeny pro různé reklamní akce a promokampaně. Tyto reklamní vzducholodě mohou být osvíceny a použity jako netradiční a originální forma upoutávky při různých večírcích a významných...

Reference: bea003

Nafukovací míč

Tento nafukovací míč nabízíme v různých velikostech a barvách. Tento nafukovací míč můžeme označit reklamním textem či firemním logem dle Vašeho přání, může tedy sloužit  jako milý reklamní dárek. Máte zájem o více informací o těchto nafukovacích míčích? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: Slide12

Reklamní nafukovací skluzavka

Tato reklamní nafukovací skluzavka je vyrobena z kvalitního PVC, je odolná a pevná. Vaše děti si s touto reklamní nafukovací skluzavkou užijí spoustu zábavy. Nafukovací skluzavku označíme reklamním potiskem, který vydrží po dlouhou dobu. Součástí je ventilátor umožňující snadné nafouknutí skluzavky.

Reference: Swim Rings01

Nafukovací lehátko na zakázku

Toto nafukovací lehátko na zakázku vyrobeno z odolného PVC označíme Vaším firemním logem nebo reklamním sloganem. Toto nafukovací lehátko pro Vás vyrobíme v jakémkoli tvaru, velikosti a barvě. Toto nafukovací lehátko má nosnost až 100 kg a je ideální pro osvěžení v horkých letních dnech.

Reference: Promotion03

Nafukovací tancující panáci

Tyto nafukovací tancující panáky nabízíme za příznivé velkoobchodní ceny. Tyto tancující panáci vyrobeni z kvalitního PVC jsou k dispozici v různých velikostech, barvách a tvarech. Tito nafukovací tancující panáci spolehlivě zaujmou a upozorní na Vaši značku. Máte zájem o objednání těchto nafukovacích tancujících panáků? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: Outdoor Balloon04

Reklamní balóny

Tyto reklamní balóny jsou vyrobeny z velmi kvalitního PVC. Tyto reklamní balóny jsou ideálním řešením při příležitosti různých výstav, venkovních promokampaní nebo jako upoutávka u obchodních domů nebo supermarketů. Tyto reklamní balony mají snadné použití a jsou dobře uskladnitelné. Máte zájem o objednání těchto reklamních balónů? Kontaktujte naše...

Reference: Slide15

Nafukovací skluzavky

Hledáte nafukovací skluzavky pro zpestření horkých letních dnů? Chcete potěšit Vaše děti něčím opravdu speciálním? Naše nafukovací skluzavky jsou tou nejlepší volbou. Naše nafukovací skluzavky jsou vyrobeny z velmi kvalitního plastu a při jejich výrobě je kladen maximální důraz na bezpečnost. Můžete si vybrat z široké řady nabízených stylů nebo navrhnout...

Reference: Swim Rings04

Reklamní plovací kruh

Tento reklamní plovací kruh je vyrobený z vysoce kvalitního PVC. Tento reklamní plovací kruh nabízíme v různých velikostech a barvách. Tento reklamní plovací kruh je ideální pro Vaše promoční aktivity. Můžete navrhnout vlastní design.