Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Kožené

Kožené

Active filters

Reference: klic108

Klíčenka

Tato klíčenka je kombinací kvalitního kovu a kůže hnědé barvy. Tyto klíčenky jsou  ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto stylové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto kožených klíčenkách kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: klic113

Klíčenky

Tato klíčenka je kombinací kvalitního kovu a kůže černé barvy. Tyto klíčenky jsou  ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto stylové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto kožených klíčenkách kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: klic121

Přívěsky na klíče

Tyto přívěsky na klíče jsou kombinací kvalitního kovu a kůže černé barvy. Tyto přívěsky na klíče jsou ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto stylové přívěsky na klíče si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto kovo/kožených přívěscích na klíče...

Reference: bmw-13

Přívěsek na klíče

Přívěsek na klíče s libovolným motivem. Tyto přívěsky na klíče jsou kombinací kvalitního kovu a kůže hnědé barvy. Tyto přívěsky na klíče jsou ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto stylové přívěsky na klíče si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti.

Reference: kr-1

Klíčenka

Tato klíčenka s motivem působí jednoduchým a stylovým dojmem. Tato klíčenka je ideálním dárkem pro muže i ženy. Tuto klíčenku označíme Vaším firemním logem.