Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Pantofle a žabky
Pantofle a žabky

Pantofle a žabky

Nabízíme pantofle a žabky upravené na zakázku za nejnižší ceny. Pantofle potištěné vaším firemním logem se výborně hodí jako propagační předmět či firemní dárek.
Active filters

Reference: GS-SLIPPER-002

Promo žabky

Promo žabky jsou neprodávanějším reklamním předmětem. Promo žabky jsou určeny pro ženy. Promo žabky jsou k dostání ve velikostech S, M, L.

Reference: GS-SLIPPER-003

Reklamní žabky

Reklamní žabky jsou oblíbené a velmi pohodlné. Na reklamní žabky samotné nebo pouze na pásku vyttiskneme logo vaší firmy, výrobku nebo reklamní slogan.

Reference: GS-SLIPPER-005

Hotelové pantofle s logem

Na výrobu hotelových pantoflí s logem používáme z 80% bavlnu a z 20% froté tkaninu z polyesteru. Hotelové pantofle s logem jsou velmi pohodlné a vzdušné, protože mají otevřenou špičku.

Reference: GS-SLIPPER-006

Plážové pantofle na zakázku

Plážové pantofle na zakázku jsou vyrobeny z EVA materiálu. Páska je vyrobena z PVC. Logo vaší firmy nebo výrobku se vyryje do podrážky, takže v písku zůstane jeho otisk. S každým krokem si budete dělat reklamu. Plážové pantofle na zakázku jsou k dostání ve velikostech S, M, L.

Reference: GS-SLIPPER-007

Promo pantofle

Promo pantofle nejenom dobře vypadají, jsou také praktické a velmi pohodlné. Promo pantofle jsou vyráběny ze stjeného materiálu jako ručníky, takže jsou krásně měkké.

Reference: GS-SLIPPER-008

Pantofle s logem

Pantofle s logem jsou vyrobeny z kvalitní bavlny. Pantofle s logem najdou využití jak v hotelích, tak v lázních nebo masážních salónech.