Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Skleněné přívěsky
Skleněné přívěsky

Skleněné přívěsky

Nabízíme skleněné přívěsky za zaručeně nejnižší ceny. Na zakázku na ně vytiskneme vaše firemní logo nebo reklamní slogan. Přívěsky jsou ideálním reklamním nebo dárkovým předmětem.
Active filters

Reference: mos076

Promo šňůra na telefon

Promo šňůra na telefon je vyrobena z kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost. Promo šňůra na telefon má stylový design a hodí se jak na mobilní telefony tak na jiné elektronické přístroje.

Reference: plant-strip001

Promo přívěsek na telefon

Promo přívěsek na telefon je vyroben z kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost. Promo přívěsek na telefon má stylový design a hodí se jak na mobilní telefony tak na jiné elektronické přístroje.

Reference: toy012

Ozdoby

Naše ozdoby se hodí k zpestření pásku, ozdobení mobilu nebo na klíče. Ozdoby jsou vyrobené z originálního materiálu - porcelánu. Ozdoby dodáme na zakázku.

Reference: plant-strip002

Propagační přívěsek na telefon

Propagační přívěsek na telefon je vyroben z kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost. Propagační přívěsek na telefon má stylový design a hodí se jak na mobilní telefony tak na jiné elektronické přístroje.

Reference: plant-strip003

Dárkový přívěsek na telefon

Dárkový přívěsek na telefon má stylový design a hodí se jak na mobilní telefony tak na jiné elektronické přístroje. S dárkovým přívěskem na telefon budete mít u stávajících i potenciálních zákazníků zaručeně úspěch.

Reference: plant-strip004

Reklamní přívěsek na telefon

S reklamním přívěskem na telefon budete mít u stávajících i potenciálních zákazníků zaručeně úspěch. Na zakázku vám dodáme reklamní přívěsky na telefon v různých velikostech a barvách.

Reference: plant-strip008

Přívěsek na telefon na míru

Přívěsek na telefon na míru je vyroben z kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost. Přívěsek na telefon na míru má stylový design a hodí se jak na mobilní telefony tak na jiné elektronické přístroje.

Reference: plant-strip009

Přívěsek na telefon na zakázku

Přívěsek na telefon na zakázku je vyroben z kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost. Přívěsek na telefon na zakázku má stylový design a hodí se jak na mobilní telefony tak na jiné elektronické přístroje.

Reference: mos032

Řetízek na mobilní telefon

Řetízek na mobilní telefon má stylový design a hodí se nejen na mobilní telefony ale i na jiné elektronické přístroje. S řetízkem na mobilní telefon budete mít u stávajících i potenciálních zákazníků zaručeně úspěch.

Reference: mos033

Promo řetízek na mobilní telefon

S promo řetízkem na mobilní telefon budete mít u stávajících i potenciálních zákazníků zaručeně úspěch. Na zakázku vám dodáme promo řetízky na mobilní telefon v různých velikostech a barvách.

Reference: mos034

Propagační řetízek na mobilní telefon

Propagační řetízek na mobilní telefon je vyroben z kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost. Propagační řetízek na mobilní telefon má stylový design a hodí se nejen na mobilní telefony ale i na jiné elektronické přístroje.