Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Svíčky
Svíčky

Svíčky

Široký výběr vánočních svíček. Naše vánoční svíčky s líbivým designem zahřejí Váš domov v období vánočních svátků. Obdarujete-li těmito vánočními svíčkami vaši rodinu či přátelé, odměnou vám bude nejeden hřejivý úsměv.
Active filters

Reference: CGOA-002

Vánoční vonné svíčky

Váš domov bude nejen pěkně vypadat, ale i krásně vonět díky těmto vánočním vonným svíčkám v keramickém podstavci. Tyto vánoční vonné svíčky budou výborným doplnkěm na Vašem svátečním stole či vnesou vánoční atmosféru do Vaší kanceláře. Příjemná vůně těchto svíček navodí pocit harmonie a klidu.

Reference: candle7

Vánoční svíčka v punčoše

Vánoční svíčky v punčoše jsou originální ozdobou pro Váš sváteční stůl. Tyto vánoční svíčky v punčoše zaujmou svými pestrými a živými barvami. Nechte se proto i Vaši blízcí unést kouzlem radostných Vánoc s těmito stylovými vánočními svíčkami.

Reference: cup010

Kalíšek na svíčku

Tyto kalíšky na svíčku  jsou příjemnou dekorací a zároveň praktickou pomůckou na Váš stůl. Tyto kalíšky na svíčku na požádání označíme Vaším firemním logem, mohou tedy sloužit jako reklamní dárek pro Vaše zákazníky. Máte zájem o objednání těchto kalíšků nna svíčku? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Reference: CHD0819

Dekorativní vánoční svíčky

Naše dekorativní vánoční svíčky mají unikátní design. Můžete je umístit kamkoliv ve vašem domě a spolehlivě vykouzlí úsměv na vašich rtech. Tyto dekorativní vánoční svíčky budou výborným dárkem pro Vaše přátele.

Reference: CHD0820

Vánoční svíčky

Tyto vánoční svíčky dokonale rozsvítí váš vánoční stromeček. Pomocí těchto svíček vytvoříte příjemnou atmosféru v místnosti a necháte se unést každým detailem této vánoční krásy. Máte zájem o objednávku těchto vánočních svíček? Kontaktujte naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: CHD0823

Ozdobné vánoční svíčky

Tyto ozdobné vánoční svíčky jsou ve tvaru hvězdy. Nabízíme široký výběr ozdobných vánočních svíček pro váš sváteční stůl. Tyto ozdobné vánoční svíčky jsou ideální k umístění na váš pracovní stůl či do obývacího pokoje.

Reference: CHD0822

Svíčky ve tvaru vánočního stromečku

Tyto svíčky ve tvaru vánočního stromečku podtrhnou výjimečnost vaší slavnostní výzdoby. Díky široké škále vůní, různých tvarů a jedinečných designů patří tyto svíčky ve tvaru vánočního stromečku mezi velmi oblíbené vánoční dekorace.

Reference: CHD0824

Vánoční svíčky aromatizované

Tyto vánoční aromatizované svíčky vykouzlí příjemnou atmosféru v době vánočních svátků. Nabízíme aromatizované svíčky různých vůní, tvarů a designů. Tyto vánoční svíčky prvotřídní kvality nabízíme za velmi příznivé ceny.

Reference: CHD0825

Vánoční svíčky

Vánoční svíčky jsou jednou z nejdůležitějších dekorací během vánočních svátků. Tyto vánoční svíčky vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru a jsou ideálním dárkem pro vaše kolegy či přátele.

Reference: CHD0826

Vánoční ozdobné svíčky

Vánoční ozdobné svíčky jsou ideální pro zkrášlení vašeho domova v čase svátečním. Tyto svíčky nabízíme v různých tvarech, barvách a designech. Díky těmto vánočním ozdobným svíčkám budou vaše vánoční svátky nezapomenutelné.

Reference: CHD0827

Svíčky ve tvaru stromečku

Velmi romanticky a zároveň svátečně působí tyto svíčky ve tvaru vánočního stromečku. Svíčky vydrží dlouho hořet a díky stojánku vosk nestéká. Není tedy pochyb, že tyto svíčky ve tvaru vánočního stromečku jsou tou správnou volbou.

Reference: CHD0821

Vánoční dekorativní svíčky

Vánoční dekorativní svíčky jsou vyrobeny z kvalitního parafínu. Díky použití kvalitních materiálů jsou tyto vánoční dekorativní svíčky šetrné jak k životnímu prostředí, tak k Vašemu zdraví.