Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Papírové tašky
Papírové tašky

Papírové tašky

Nabízíme Vám nákupní tašky na zakázku za bezkonkurenční ceny. S potiskem Vašeho firemního loga, libovolného vzoru nebo reklamního textu najdou nákupní tašky uplatnění jako univerzální propagační nebo firemní dárek.
Active filters

Reference: GS-BAG-027

Reklamní nákupní tašky

Naše papírové reklamní nákupní tašky mají jednoduchý design, bavlněná držadla a jsou vyrobeny z bílého sulfátového papíru. Tyto elegantní reklamní nákupní tašky jsou pevné a za nízkou cenu poskytují velkou plochu ke zviditelnění Vašeho loga, značky nebo reklamy.

Reference: GS-BAG-030

Promo taška z hnědého papíru

Promo tašky z hnědého papíru na zakázku jsou levné, praktické, mají silné rukojeti a jsou šetrné k životnímu prostředí. Promo tašky z hnědého papíru jsou vyrobeny z recyklovaného papíru.

Reference: GS-BAG-033

Papírová taška s potiskem

Reklamní papírová taška s potiskem z naší nabídky je na trhu velmi oblíbená, protože je vyrobena z recyklovatelného papíru. Nabízíme širokou řadu papírových tašek s potiskem.

Reference: GS-BAG-035

Papírové tašky s logem

Naše reklamní tašky s logem jsou vyrobeny z recyklovatelného papíru a jsou cenově výhodné pro nejrůznější propagační aktivity. Tyto elegantní papírové tašky s logem díky své grafické úpravě upoutají pozornost při reklamních kampaních.

Reference: GS-BAG-036

Lesklá reklamní dárková taška

Lesklá reklamní dárková taška z naší nabídky je vyrobena z kvalitního papíru, který je pevný a odolný a tašku tak využijete opakovaně. Lesklá reklamní dárková taška je nejlepším způsobem jak se zbavit starostí o balení dárku a přesto obdarovat krásně zabaleným dárkem.

Reference: GS-BAG-037

Papírová taška na zakázku

Naše nákupní papírová taška na zakázku je zhotovena z bílého kartonového papíru s matnou laminací a má držadla z pevné grogénové stuhy. V naší nabídce najdete tašky z kraftového papíru, tašky s kroucenými držadly, s bavlněnými držadly nebo s vysekávanými uchy.

Reference: GS-BAG-038

Luxusní papírové tašky na zakázku

Námi nabízené luxusní papírové tašky na zakázku jsou vyrobeny z kvalitního hnědého kraftového papíru. Nezáleží na tom, jakým oborem se Vaše firma zabývá a při jakých příležitostech se chcete prezentovat, dobrou volbou ke zviditelnění image Vaší firmy jsou naše Luxusní papírové tašky na zakázku s potiskem loga, reklamního nebo jiného textu. Luxusní...

Reference: GS-BAG-039

Dárková nákupní taška

Naše dárková nákupní taška je vyrobena z recyklovatelného papíru, je jednoduchého designu a má dvě bavlněná držadla. Tato perfektní laminovaná dárková nákupní taška poskytuje za nízkou cenu velkou plochu ke zviditelnění Vašeho loga nebo značky.