Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Papírové kapesníky v boxu
Papírové kapesníky v boxu

Papírové kapesníky v boxu

Papírové kapesníky v reklamním balení z naší nabídky Vám vyrobíme na zakázku za skvělé ceny. S potiskem firemního loga či reklamy najdou uplatnění jako praktický propagační nebo firemní dárek.
Active filters

Reference: tisb001

Reklamní papírové kapesníky v boxu

Papírové kapesníky v boxu jsou skutečným hitem v osobní hygieně. Jsou žádané, moderní a hlavně praktické, dají se využít při každé příležitosti. Papírové kapesníky v boxu ve spojení s reklamním sdělením získávají další rozměr v marketingové komunikaci.

Reference: tisb002

Promo papírové kapesníky v boxu

Málokterá reklama má tolik způsobů použití jako právě papírové kapesníky v boxu. Promo papírové kapesníky v boxu využijete jako hygienický a praktický doplněk ke komunikaci se svými zákazníky. Promo papírové kapesníky v boxu jsou skvělým reklamním dárkem s možností vlastního designu.  

Reference: tisb003

Papírové kapesníky v reklamním boxu

Papírové kapesníky v boxu z naší nabídky jsou zhotoveny z kvalitního papíru a mohou tak být použity pro každou příležitost. Papírové kapesníky v reklamním boxu na zakázku jsou skutečným trendem v marketingové komunikaci. Papírové kapesníky v boxu nabízí bezpočet možností pro kreativní reklamu.

Reference: tisb004

Papírové kapesníky v krabici

Reklamní papírové kapesníky v krabici jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Papírové kapesníčky v krabici jsou účinným reklamním nástrojem. S potiskem Vašeho firemního loga nebo reklamního motivu nabízí papírové kapesníčky v krabici bezpočet příležítostí pro Vaši kreativní reklamu.