Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Placatky
Placatky

Placatky

NAbízíme široký výběr z krásných nerezových placatek na alkoholické nápoje. Placatky jsou vhodné pro potištění reklamou, logem. U nás pořídíte reklamní placatky za nejnižší ceny.
Active filters

Reference: 4PL0015

Placatka - Geroj

Placatka vám bude výborným společníkem při venkovních aktivitách. Tato placatka je vyrobená z kvalitní nerez oceli a na přední části zdobená vyrytím. Uzávěr této placatky je připevněn pomocí pohyblivého kloubu a šroubovacího víčka.

Reference: 4PL0023

Lahvicka mala na klice matna

Kovová malá lahvička na klíče z nerezavějící oceli a matného vzhledu. Na klíče tuto malou lahvičku připevníte pomocí její karabinky a nemůže se tak stát, že byste po ruce neměli panáka svého oblíbeného nápoje.

Reference: 4PL0026

Placatka - Textil + kuze 1

Nabízíme vám placatku s koženým dekorem doplněn textilem. Placatka je tak příjemnější do ruky, placatka nestudí. Víčko placatky je upevněno na pohyblivém kloubu, které tak brání vylití.

Reference: sad04

Zátka na víno

Zátka na víno z nerezu. Zátka na víno je oblíbeným dárkem pro každého milovníka vína. Nabízíme zátku na víno v sadě s placatkou. Tato zátka na víno je zejména vhodná pro pány milovníky vína. 

Reference: sad05

Placatka v sadě

Osvědčeným dárkem je placatka v sadě. Nabízíme placatku v sadě s metrem. Tato placatka v sadě je zejména vhodná pro pány a kutily. Placatka v sadě je z chromu.

Reference: 4PL0016

butylka

Butylka s matným stříbrným povrchem. Díky připevněnému vršku nehrozí ztráta uzávěru například při zimních sportech, kde obzvláště tuto butylku oceníte. Butylka je z nerez oceli.

Reference: 4PL0018

Placatka - Kulata

Stříbrná kulatá butylka má lesklý povrch a šroubovací odnímatelný uzávěr. Tato kulatá placatka je ideální do kapsy obzvláště v zimních měsících.

Reference: 4PL0020

Placatka velka leskla + presah

Dále vám také nabízíme velkou placatku z nerez oceli v lesklém provedení, kterou je možné nechat si potisknout logem vašeho výběru a mít tak originální jedinečnou placatku pro své přátele jako dárek.

Reference: 4PL0021

butylky

Kovová butylka z nerezavé oceli a matným stříbrným povrchem. Vršek je i po odšroubování připoutaný k butylce. Její velký prostor využijte pro umístění svého loga či značky, které vám na butylku natiskneme.