Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Nafukovací lodě
Nafukovací lodě

Nafukovací lodě

Nabízíme nafukovací lodě na zakázku za zaručeně nejnižší ceny. Nafukovací loď potištěná vašim firemním logem nebo reklamní sloganem je v letním období ideálním propagačním předmětem.
Active filters

Reference: boat4

Nafukovací kánoe

Nafukovací kánoe je vyrobena z vysoce kvalitního PVC, odolného proti poškrábání. Spodní část kánoe lze vyrobit z překližky nebo hliníku. Nafukovací kánoe má dva úchyty na vesla a unese až 4 osoby.

Reference: boat9

Nafukovací loď na míru

Nafukovací loď na míru je vyrobena z vysoce kvalitního PVC, odolného proti poškrábání. Spodní část lodi lze vyrobit z překližky nebo hliníku. Nafukovací loď na míru má dva úchyty na vesla a unese až 6 osob.

Reference: boat12

Propagační nafukovací loď

Propagační nafukovací loď je vyrobena z vysoce kvalitního PVC, odolného proti poškrábání. Spodní část lodi lze vyrobit z překližky nebo hliníku. Propagační nafukovací loď má dva úchyty na vesla a unese až 16 osob.