Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Oděvy, textil a galanterie

Oděvy, textil a galanterie

Nabízíme Vám zhotovení reklamních pracovních oděvů za bezkonkurenční ceny. Označené Vaším firemním logem či nápisem jsou ideálními propagačními či firemními dárky.
Active filters

Reference: Jewelry_Accessory_001

Reklamní spony na kravatu

Tato stříbrná spona na kravatu je vyrobena z kvalitní slitiny a je potištěna reklamním logem v černé barvě. Tato reklamní spona na kravatu je ideálním dárkem pro Vaše zaměstnance, přátele, rodinu nebo pro obchodní partnery za účelem budování povědomí o Vaší značce.

Reference: CUF0209111

Manžetové knoflíčky z nerez oceli

Vyrobené z kvalitní nerez oceli, tyto manžetové knoflíčky jsou stylovým módním doplňkem a zároveň poskytují výbornou příležitost pro prezentaci vaší firmy. Vytvoříme Vám manžetové knoflíčky rozličných barev a tvarů dle Vašeho přání. Vaši zaměstnanci nebo obchodní partneři jistě přivítají možnost ozdobit se těmito manžetovými knoflíčky při příležitosti...

Reference: gloves_001

Povrstvené rukavice (PVC)

Naše povrstvené rukavice jsou vyrobeny z kvalitního PVC a jsou nabízeny v několika barvách. Tlustá bavlněná smyčková tkanina nabízí vynikající tepelnou izolaci. Máte zájem o tyto ochranné rukavice z PVC? Neváhejte nás kontaktovat!

Reference: hat006

Čepice s vlastním logem

Naše čepice s logem jsou nabízeny v různých velikostech, barevných kombinacích, z různého materiálu a různých tvarů. Logo ve formě potisku /výšivky/ nášivky dle požadavků zákazníka. Univerzální nastavitelná velikost.

Reference: cth024

dovolena

Vyrábíme reklamní trička v různých velikostech, barevných kombinacích, různých designech a z různého materiálu. Logo potiskneme dle požadavků zákazníka.

Reference: Jewelry_Accessory_006

Sponky na kravatu ze slitiny

Tyto stylové sponky na kravatu jsou vyrobeny z kvalitní slitiny. Tyto postříbřené sponky na kravatu s originálně připevněným logem je možné objednat v dárkovém balení a nechat zaslat Vašim přátelům, kolegům či blízkým. Zašlete nám návrh loga a o zbytek se postaráme my.

Reference: CUF0209110

Manžetové knoflíčky s modrým kamenem

Vyrobené z kvalitní nerez oceli, tyto manžetové knoflíčky s modrým kamenem jsou stylovým módním doplňkem a zároveň poskytují výbornou příležitost pro prezentaci vaší firmy. Vytvoříme Vám knoflíčky rozličných barev a tvarů dle Vašeho přání. Manžetové knoflíčky s modrým kamenem budou ideální módní ozdobou při příležitosti firemního večírku nebo jiné...

Reference: 5606

tricka

Různá trička, která vám nabízíme, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou k dispozici v několika velikostech i barevných provedení. Trička jsou s dlouhým rukávem.

Reference: CUF0209109

Manžetové knoflíčky s možností personalizace

Vyrobené z kvalitní nerez oceli, manžetové knoflíčky s možností personalizace jsou stylovým módním doplňkem a zároveň poskytují výbornou příležitost pro prezentaci vaší firmy. Vytvoříme Vám knoflíčky rozličných barev a tvarů dle Vašeho přání. Vaši zaměstnanci nebo obchodní partneři jistě přivítají možnost použít tento stylový doplněk při příležitosti...

Reference: TIECLIP04

Sponky na kravatu

Tyto klasické reklamní spony na kravatu jsou vyrobeny ze slitiny s postříbřeným povrchem. Spony na kravatu s výrazným, ale vkusně zakomponovaným logem, jsou ideálním dárkem pro Vaše obchodní partnery. Stylový doplněk pánské módní kolekce a ideální způsob jak ozvláštnit Váš formální oděv.

Reference: gloves_002

Rukavice z bavlny impregnované

Tyto rukavice z bavlny impregnované jsou nejekonomičtější variantou zároveň nabízející široké použití. Různé barvy s proužky. Univerzální velikost. Máte zájem o objednávku těchto impregnovaných rukavic z bavlny? Kontaktujte naše prodejní oddělení ještě dnes!