Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Piknik
Piknik

Piknik

Nabízíme tašky na piknik na míru za zaručeně nejnižší ceny. Na zakázku vám na tyto tašky vytiskneme logo nebo reklamní slogan. Tašky na piknik jsou perfektním propagačním předmětem.
Active filters

Reference: picnic1

Batoh na piknik

Batoh na piknik s oddělenými přihládkami vám zaručí, že se jídlo nesmíchá. Batoh na piknik je kompaktní a vejde se do něho občerstvení pro dva lidi. Batoh na piknik je dodáván se vším co na správný piknik potřebujete.

Reference: picnic2

Taška na piknik

Taška na piknik s oddělenými přihládkami vám zaručí, že se jídlo nesmíchá. Taška na piknik je kompaktní a vejde se do ní občerstvení pro dva lidi. Taška na piknik je dodávána se vším co na správný piknik potřebujete.

Reference: picnic3

Reklamní taška na piknik

Reklamní taška na piknik s oddělenými přihládkami vám zaručí, že se jídlo nesmíchá.Reklamní taška na piknik je kompaktní a vejde se do ní občerstvení pro čtyři lidi. Reklamní taška na piknik je dodávána se vším co na správný piknik potřebujete, abyste si jej náležitě vychutnali.

Reference: picnic4

Reklamní batoh na piknik

Reklamní batoh na piknik je kompaktní a vejde se do něj vybavení na piknik až pro 4 osoby. Oddělené přihládky zabraňují smíchání jídla. Reklamní batoh na piknik je dodáván se vším, co na správný piknik potřebujete.

Reference: picnic5

Piknik - taška na víno

Piknik - taška na víno nalezne využití při různých příležitostech. Piknik - taška na víno je ideálním propagačním předmětem pro vaše stávající i budoucí zákazníky.

Reference: picnic6

Promo batoh na piknik

Promo batoh na piknik je kompaktní a vejde se do něj vybavení na piknik až pro 4 osoby. Oddělené přihládky zabraňují smíchání jídla. Promo batoh na piknik je dodáván se vším, co na správný piknik potřebujete.

Reference: picnic7

Promo taška na piknik

Promo taška na piknik s oddělenými přihládkami vám zaručí, že se jídlo nesmíchá. Promo taška na piknik je kompaktní a vejde se do ní občerstvení dvě osoby. Promo taška na piknik je dodávána se vším co na správný piknik potřebujete, abyste si jej náležitě užili.

Reference: picnic8

Taška na piknik s chlazením

Taška na piknik s chlazením s oddělenými přihládkami vám zaručí, že se jídlo nesmíchá.Taška na piknik s chlazením je kompaktní a vejde se do ní občerstvení dvě osoby. Taška na piknik je dodávána se vším co na správný piknik potřebujete, abyste si jej náležitě užili.

Reference: GS-HP 009

Přenosný outdoorový promo ohřívač dětských jídel

Přenosný outdoorový promo ohřívač dětských jídel   Reklamní ohřívače v zakázkovém tvaru pomáhají vytvářet reklamní přeměty s vysokou vnímanou hodnotou. Na obrázku vidíte zakázkový ohřívač, který ocení každá matka, která na delší prochazce řeší problém jak ohřát svému potomkovi jídlo. S tímto ohřívačem není pak odkazána na ochotu kaváren, nebo...

Reference: GS-COFF-005

Reklamní nerezový ocelový mini plecháček šálek na espresso

Reklamní plecháček velmi dobrý poměr vnímané hodnoty vůči ceně. Vhodný na espresso, nebo panaka při kempování, offroad dovolené nebo na lodi. Malý nerezový nerozbitný plecháček by měl patřit mezi Vaší povinnou výbavu. Malý plechový mini hrnek díky svému objemu hravě nahradní i velký panák. Primárně je plecháček určen na espresso, ale může se hodit na...

Reference: GS-COFF-006

Reklamni nerezová nerozbitná ocelová vinná sklenička / pohár na bílé víno

Reklamni nerezová nerozbitná ocelová vinná sklenička / pohár na nožičce na víno jako VIP luxusní dárek. Idealní luxuxsní VIP dárek .  Může být vkusným designovým doplnkem domácnosti nebo i praktickou nádobou. Pokud vaši zákazníci mají styl a chtejí si vychutnat víno z hezkeho pohárku i nacestách určitě ocení tento nerozbitný poharek a jeho luxusní...