Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Vánoční ozdoby
Vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby

Nabízíme Vám široký výběr vánočních ozdob za bezkonkurenční ceny. Označené Vaším firemním logem či nápisem jsou ideálními propagačními či firemními dárky.
Active filters

Reference: CGOA-004

Otec Vánoc

Tato dekorace představující sedícího otce Vánoc je ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Máte zájem o objednání sedícího Otce Vánoc za bezkonkurenční ceny? Kontaktujte nás.

Reference: CGOA-007

Ozdoba ve tvaru sněhuláka

Tato ozdoba ve tvaru sněhuláka je ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Vhodné i pro venkovní použití. Máte zájem o objednání ozdoby ve tvaru sněhuláka za bezkonkurenční ceny? Kontaktujte nás.

Reference: CGOA-008

Dekorace Santa Claus

Tato dekorace Santa Claus je ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Vhodné i pro venkovní použití. Máte zájem o objednání dekorace Santa Claus za bezkonkurenční ceny? Kontaktujte nás.

Reference: CGOA-010

Sváteční dekorace na dveře

Tato sváteční dekorace na dveře, která je kombinací tkaniny a dřeva, je ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Vhodné i pro venkovní použití. Máte zájem o objednání této sváteční dekorace na dveře za bezkonkurenční ceny? Kontaktujte nás.

Reference: CGOA-012

Látková figurka sněhulák

Tato látková figurka sněhuláka je ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Vhodné i pro venkovní použití. Máte zájem o objednání této figurky sněhuláka za bezkonkurenční ceny? Kontaktujte nás.

Reference: CGOA-014

Polštářek s vánočním motivem

Tyto polštářky s vánočním motivem jsou ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Vhodné i pro venkovní použití. Máte zájem o objednání těchto polštářků s vánočním motivem za bezkonkurenční ceny? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: CGOA-016

Ozdoba na dveře

Tato ozdoba na dveře vyrobená z tkaniny je ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Vhodné i pro venkovní použití. Máte zájem o objednání této ozdoby na dveře za bezkonkurenční ceny? Kontaktujte nás.

Reference: CGOA-017

Ozdoba sněhulák

Tato ozdoba sněhulák vyrobená z tkaniny je ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Vhodné i pro venkovní použití. Máte zájem o objednání této ozdoby sněhuláka za bezkonkurenční ceny? Kontaktujte nás ještě dnes.

Reference: CGOA-020

Dekorativní vánoční sklenice

Tyto dekorativní vánoční sklenice vyrobené z polyresinu a skla jsou ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Nabízíme ve čtyřech různých variantách: se sobem, Otcem Vánoc, sněhulákem či vánočním stromečkem. Přineste kouzlo Vánoc do svého pokoje s těmito dekorativními vánočnimi sklenicemi.

Reference: CGOA-009

Vánoční ozdoby na špejli

Tyto roztomilé vánoční ozdoby na špejli přinesou spokojený úsměv na tváři vašich dětí. Přineste sváteční pohodu do svého příbytku, tyto vánoční ozdoby na špejli můžete umístit do květináče či vázy. Objednejte si tyto originální vánoční ozdoby na špejli ještě dnes.

Reference: CGOA-005

Sněhulák na pružině

Tento sněhulák na pružině vyrobený z tkaniny je ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Vhodné i pro venkovní použití. Máte zájem o objednání těchto sněhuláků na pružině za bezkonkurenční ceny? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: CGOA-006

Santa na pružině

Tento Santa Claus na pružině vyrobený z tkaniny je ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Vhodné i pro venkovní použití. Máte zájem o objednání Santa Clause na pružině za bezkonkurenční ceny? Neváhejte nás kontaktovat.