Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Golfové vybavení
Golfové vybavení

Golfové vybavení

Nabízíme golfové vybavení za nejnižší ceny. Nechte si na toto vybavení vytisknout své logo a prezentujte se při hře, která se stává stále více oblíbenou.
Active filters

Reference: golf001

Golfová taška

Golfová taška je nejen velmi kvalitní, ale je i velmi praktická. Golfovou tašku si můžete zavěsit přes rameno a jednoduše ji přenášet.

Reference: golf1

Univerzální golfový nůž

Tento univerzální kovový zavírací golfový nůž, který můžete označit Vaším firemním logem, patří mezi naše tipy na levný dárek pro golfistu. Tento univerzální golfový nůž obsahuje kartáček na golfové hole a míčky, nůž, vypichovátko. Máte zájem o více informací o těchto golfových nožích? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: golf8

Golfová rukavice

Tato odlehčená golfová rukavice s textilií na vrchní části přináší dokonalou flexibilitu a prodyšnost. Tyto golfové rukavice můžeme označit Vaším firemním logem, mohou tedy sloužit jako atraktivní reklamní dárek pro všechny příznivce golfu. Máte zájem dozvědět se více informací o těchto golfových rukavicích? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: scorer

Golfové počítadlo

Toto praktické golfové počítadlo na 18 jamek je vyrobeno z kvalitního plastu. Toto golfové počítadlo s praktickou karabinkou pro snadné přichycení k bagu se stane nepostradatelnou pomůckou každého golfisty. Máte zájem o více informací o těchto golfových počítadlech? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: BMW-005

Golfová sada

Tato golfová sada obsahuje vypichovátko, golfová týčka, golfové míčky, kartáček na míčky, markovátko a univerzální golfový nůž, vše je uzavřeno v pouzdře z kvalitního materiálu. Tato golfová sada bezpochyby potěší všechny příznivce golfu. Tuto golfovou sadu můžeme označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako...

Reference: BMW-003

Golfová sada - miniatura

Tato miniaturní golfová sada je originálním dárkem, který potěší nejen příznivce golfu. Tuto miniaturní golfovou sadu můžeme označit reklamním textem či Vaším firemním logem. Máte zájem dozvědět se více informací o těchto miniaturních golfových sadách? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: BMW-001

Golfová sada

Tato golfová sada obsahuje vypichovátko, golfová týčka, golfové míčky, kartáček na míčky, markovátko, vše je uzavřeno v pouzdře z kvalitního materiálu. Tato golfová sada bezpochyby potěší všechny příznivce golfu. Tuto golfovou sadu můžeme označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako atraktivní reklamní dárek.

Reference: golf005

Promo golfová taška

Promo golfová taška je vyrobena z trvanlivého a vodotěsného nylonového materiálu. Promogolfová taška se dá jednoduše postavit na zem. Díky materiálu použitému při výrobě promo golfové tašky je odolná proti skvrnám od trávy nebo bláta.

Reference: gb

Taška na golfové hole

Tato taška na golfové hole je vyrobena z kvalitního materiálu a bezpochyby potěší všechny příznivce golfu. Tuto tašku na golfové hole můžeme označit reklamním textem či Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako atraktivní reklamní dárek. Máte zájem o více informací o těchto taškách na golfové hole za bezkonkurenční ceny?