Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Mravenci v gelu
Mravenci v gelu

Mravenci v gelu

Vyberte si z některých nádob s mravenci v gelu pro Vaší originální propagaci. Na nádobu s mravenci v gelu můžete umístit svou reklamu a vyniknout tak mezi konkurencí. Mravenci v gelu jsou u nás dlouhodobě za nízké ceny.
Active filters

Reference: antbase01

Mravenci v gelu

Mravenci v gelu v obloukové nádobě, kterou můžete postavit na stůl nebo položit naležato. Nádoba pro maravence v gelu je vyrobená z průhledného gelu. Mravenci jsou v gelu safírově modré barvy. Relaxujte pozorováním činnosti živých mravenců v gelu.

Reference: antbase02

Mravenčí akvárium

Mravenčí akvárium má nádherný tvar a barvu. Mravenčí akvárium obsahuje gel ve kterém je vzorek mravenců budujích svoje obydlí. Pořiďte si své vlastní mravence do mravenčího akvária.

Reference: antbase03

Mravenčí kolonie v lahvi

Mravenčí kolonie v lahvi je skvělý dárek pro děti. Nabízíme mravenčí kolonii v lahvi různých tvarů, například bota nebo zvířátko. Barva materiálu mravenčí kolonie v lahvi může být sladěna s uzávěrem.