Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Krabice na víno
Krabice na víno

Krabice na víno

Široká nabídka dárkových krabic na víno. V krabici na víno s potiskem váš produkt dokonale vynikne. Víno v dárkovém boxu s potiskem může být tou pravou reklamou pro vás.
Active filters

Reference: Pine-Wooden-box-059

Reklamní krabice na víno DOUBLE

Reklamní krabice na víno je vyrobena z kvalitního borového dřeva. Pro pohodlné nošení má rukojeť ze silného lana, které i dobře vypadá. Jako působivý reklamní dárek si můžete zvolit své logo na sklopnou nebo postranní část krabice.

Reference: wine-box-009

Dárkový nosič na víno

Dárkový nosič na víno je vyroben z velmi kvalitního dřeva. Tento nosič na víno můžete mít v provedení na jednu nebo dvě lahve vína. Víko tohoto nosiče na víno je vyplněné pouze mřížkami upevněné pomocí kloubů.

Reference: wine_box_001

Značkový box na zakázku

Tento vysoce kvalitní značkový box je vyrobený na zakázku z borového či topolového dřeva. Pro umístění svého loga či značky můžete použít techniku sítotisku či laserem. Značkové boxy na zakázku jsou možné vyrobit pro jednu či více lahví různých rozměrů.

Reference: wine-box-007

Dřevěná dárková krabice

Dřevěná dárková krabice je velmi kreativního designu z vysoce kvalitního dřeva. Krabice je válcovitého tvaru uvnitř se dvěma přihrádkami například na vývrtku či jiná příslušenství. Jedinečným dárkem pro rodinu a blízké.

Reference: wine-box-008

Propagační box na víno

Tento propagační box na víno je obdélníkového tvaru má vpředu zajímavě vyříznuté lahve, pomocí kterých je odkryta etiketa lahve. Tento propagační box na víno je z kvalitního dřeva. Box je snadno přenositelný díky svému uchycení na horní stěně boxu.

Reference: wine_box_002

Zakázková krabice na víno

Vyrobíme vám zakázkové krabice na víno pro své propagační účely podle vašich přání. Krabice na víno je vyrobena z kvalitního borového nebo topolového dřeva přírodního nebo lakovaného vzhledu s lanovou rukojetí pro snadnou manipulaci.

Reference: wine-box-006

Promo pouzdro na víno

Toto je stylové promo pouzdro na víno z kvalitního dřeva. Válcovitého tvaru s vázankou kolem pro snadné uchycení. Promo pouzdro je na jednu lahev vína. Tímto pouzdrem určitě potěšíte.

Reference: wine_box_003

Dřevěné pouzdro na zakázku

Dřevěné pouzdro vyrobené na zakázku z borovicového či topolového dřeva je vhodným pouzdrem pro umístění vašeho firemního loga či značky. Pouzdro je uzavíratelné pomocí pantů.

Reference: Pine-Wooden-box-058

Nosič vína s potiskem

Nosič vína s potiskem je ideálním předmětem pro vaši reklamní kampaň. Tento nosič vína vám nabízí široký prostor pro potisk firemním logem či značkou. Vyroben je z vysoce kvalitního, pevného dřeva původem z Číny. Zavírání je pomocí pantů. Uvnitř jsou dvě zarážky na lepší připevnění vína.

Reference: wine-box-010

Krabice na víno s potiskem

Máme pro vás netradiční šestihrannou krabici na víno s víkem. Krabice na víno je dostupná v několika barvách a dle vašich požadavků umístíme na krabici potisk vaší firmy.