Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Pracovní oděvy
Pracovní oděvy

Pracovní oděvy

Hledáte pracovní oděv pro Vaše zaměstnance, který by zároveň reprezentoval Vaši firmu? Vyrobíme Vám na zakázku celou řadu reklamních pracovních košil či rukavic. Naše pracovní košile jsou pevné a odolné a naše rukavice vás příjemně zahřejí a poskytnout vám dokonalou ochranu. Samozřejmostí je možnost vyšití názvu vaší firmy či loga na pracovní oděv. Stylové vzory za mimořádně výhodné ceny.
Active filters

Reference: gloves_001

Povrstvené rukavice (PVC)

Naše povrstvené rukavice jsou vyrobeny z kvalitního PVC a jsou nabízeny v několika barvách. Tlustá bavlněná smyčková tkanina nabízí vynikající tepelnou izolaci. Máte zájem o tyto ochranné rukavice z PVC? Neváhejte nás kontaktovat!

Reference: gloves_002

Rukavice z bavlny impregnované

Tyto rukavice z bavlny impregnované jsou nejekonomičtější variantou zároveň nabízející široké použití. Různé barvy s proužky. Univerzální velikost. Máte zájem o objednávku těchto impregnovaných rukavic z bavlny? Kontaktujte naše prodejní oddělení ještě dnes!

Reference: gloves_004

Rukavice bavlněné potažené PVC

Tyto bavlněné rukavice potažené PVC jsou určeny pro průmyslové použití, kde je vyžadována dokonalá ochrana a odolnost. Výběr z široké škály barev. Pro více informací o těchto bavlněných rukavicích potažených PVC kontaktujte naše prodejní oddělení.

Reference: gloves_005

Kožené pracovní rukavice

Tyto kožené rukavice z jemné usně jsou velmi pohodlné a odolné. Jsou vhodné pro zákazníky, kteří mají zájem o rukavice prestižního vzhledu, které jsou zároveň vynikající ochrannou pomůckou. Máte zájem o tyto kožené rukavice? Neváhejte nás kontaktovat!

Reference: gloves_006

Reklamní bavlněné rukavice

Reklamní bavlněné rukavice se zesílenou ochranou prstů a kloubů; bezpečností manžeta. Oblast určená pro potisk je ve velikosti 8cm x 3,8cm na hřbetu ruky. Tyto rukavice jsou dostupné v různých barvách. Univerzální velikost.

Reference: gloves_007

Bavlněné rukavice do horkého prostředí

Bavlněné rukavice jsou pro svou tepelnou odolnost a vynikající ochranu určeny do horkého prosředí. Pracovník má v rukavicích pocit pohody a měkkosti. Pokud máte zájem o objednání těchto bavlněných rukavic do horkého prostředí, neváhejte nás kontaktovat!

Reference: gloves_008

Ochranné pracovní rukavice

Tyto ochranné pracovní rukavice modré barvy mají pružný náplet na zápěstí umožňující pohodlné nošení. Oblast určená pro potisk je ve velikosti  6,5 x 8cm. Nabízíme potištění logem dle Vaší volby. Máte zájem o objednání těchto ochranných pracovních rukavic? Kontaktujte naše prodejní odělení!

Reference: gloves_009

Latexové rukavice

Latexové rukavice jsou ideální pro užití při úklidu a při manipulaci s chemickými látkami. Tyto rukavice jsou vyrobeny z kvalitního latexu. Jsou vysoce odolné a nabízí vysokou úroveň ochrany. Máte zájem o objednání těchto latexových rukavic? Kontaktujte naše prodejní oddělení!

Reference: gloves_010

Pracovní rukavice z tkané bavlny

Tyto pracovní rukavice z tkané bavlny nabízíme v univerzální pánské velikosti. Dostupné i v dámských velikostech. Umožněn výběr z několika barev a potisk logem dle Vašeho přání. Máte zájem o objednání těchto pracovních rukavic z tkané bavlny? Kontaktujte naše prodejní oddělení.

Reference: gloves_011

Bavlněné zahradní rukavice

Tyto bavlněné zahradní rukavice Vám nabízejí ochranu při práci na zahradě. Univerzální velikost. Na zakázku vyšijeme logo dle Vašeho přání. Máte zájem o objednávku těchto bavlněných zahradních rukavic? Kontaktujte naše prodejní oddělení.