Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Hodinky
Hodinky

Hodinky

Nabízíme hodinky na zakázku za garantovanou výhodnou cenu. Hodinky s logem mohou být perfektním reklamním předmětem.
Active filters

Reference: wat001

Reklamní hodinky

Reklamní hodinky mají modrý ciferník a bílé číslice. Kovové reklamní hodinky jsou hladce elegantní s kovovým páskem. Tyto reklamní hodinky jsou voděodolné.

Reference: wat002

Sportovní hodinky

Sportovní hodinky jsou vhodné pro muže i ženy. Sportovní hodinky mají výrazný modrý pásek a matné kovové zapínání. Tyto sportovní hodinky mohou být například vynikajícím dárkem pro zaměstanance.

Reference: wat003

Sportovní hodinky propagační

Sportovní hodinky propagační mají zemený ciferník a bílé číslice. Pásek mají tyto sportovní hodinky propagačníz nylonu Velcro. Sportovní hodinky propagační je možné nosit při cvičení nebo pobytu v přírodě. Na sportovní hodinky propagačníje možné vytisknout logo.

Reference: 4HO0000

Hodinky Exit

Tyto černé ručičkové hodinky s nápisem EXIT mají jednoduchý tvar a moderní design. Tyto hodinky se hodí pro různé příležitosti a vy si je jistě oblíbíte. Máte zájem o objednání těchto hodinek s nápisem EXIT? Neváhejte kontaktovat náš prodejní tým.

Reference: 4HO0001

Hodinky Cube

Ručičkové hodinky s černo-šedo-bílým motivem. Tyto hodinky jsou ideálním doplňkem pro různé příležitosti. Máte zájem o objednání těchto hodinek? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: 4HO0002

Hodinky Protect Your Choices

Tyto ručičkové hodinky ve veselých barvách s nápisem "protect your choices" se hodí k různým příležitostem. Tyto hodinky jsou tou správnou volbou, chcete-li potěšit své kamarády, kolegy nebo blízké originálním dárkem. Máte zájem o objednání těchto hodinek? Kontaktujte nás ještě dnes.

Reference: 4HO0003

Hodinky STOP

Tyto černé ručičkové hodinky s červeným ciferníkem mají jednoduchý tvar a moderní design. Tyto hodinky se hodí pro různé příležitosti a vy si je jistě oblíbíte. Máte zájem o objednání těchto hodinek? Neváhejte kontaktovat náš prodejní tým.

Reference: 4HO0004

Hodinky Cosmic

Tyto hodinky s veselými kosmickými motivy vám vykouzlí úsměv na rtech. Chcete-li potěšit své kolegy, přátele či blízké originálním dárkem, tyto hodinky jsou tou správnou volbou. Máte zájem o objednání těchto hodinek? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: 4HO0006

Hodinky Conform

Tyto ručičkové hodinky výrazné barvy a moderního designu se hodí k různým příležitostem. Tyto hodinky s nápisem v černé barvě si určitě oblíbíte. Máte-li zájem o objednání těchto hodinek, kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: 4HO0005

Hodinky CandyStar

Tyto digitální hodinky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a působí masivním dojmem. Tyto hodinky můžeme označit Vaším logem a mohou tak sloužit jako originální reklamní dárek. Máte-li zájem o objednání těchto hodinek, kontaktujte náš prodejní tým.