Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

There are 2166 products.

Showing 1-12 of 2166 item(s)
Active filters

Reference: GS-FK001

Reklamní EVA klíčenky

Na zakázku pro Vás vyrobíme reklamní EVA klíčenky v různých barvách, velikostech a tvarech. Reklamní klíčenky z materiálu EVA jsou perfektní reklamní předmět. Reklamní klíčenky z materiálu EVA jsou nenákladným reklamním předmětem, který je velice flexibilní. 

Reference: LAHT-120407

Šňůrka na krk na zakázku

Tato šňůrka na krk je vyrobena na zakázku z materiálu polyester. Šňůrka na krk může být na zakázku potištěna logem či sloganem firmy. Logo či slogan budou na zakázku natištěny pomocí technologie využívající teplo - termotransfer.

Reference: KIDI-120201

Reklamní létající drak

Originální reklamní předmět to je reklamní létající drak. Reklamní létající drak v klasickém tvaru kosoctverce. Reklamní létající drak může být vyroben v jakékoliv barvě a být potištěn logem či sloganem firmy. Okouzlete své zakázníky a nechte si vyrobit svůj reklamní létající drak.

Reference: PAPW-120301

Reklamní papírový větrník

Reklamní papírový větrník je jednoduchá hračka, u které si můžete zvolit vlastní design a barvy. Reklamní papírový větrník je vhodný pro všechny. Reklamní papírový větrník se hodí jako reklamní předmět například na veletrhy či výstavy.

Reference: klic108

Klíčenka

Tato klíčenka je kombinací kvalitního kovu a kůže hnědé barvy. Tyto klíčenky jsou  ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto stylové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto kožených klíčenkách kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: T2011AD

Multifunkční nůž v obalu

Multifunkční nůž v obalu pomůže při řadě činností. Náš multifunkční nůž v obalu je za zvýhodněnou cenu. Multifunkční nůž v obalu je osvědčený praktický dárek.

Reference: 4SV0003

Svítidlo LED s lupou

Svitidlo LED s lupou z plastu. Svitidlo LED s lupou má vysunovací lupu a karabinku na přichycení na klíče. Toto svitidlo LED s lupou může být perfektní reklama pro vaši firmu. Svitidlo LED s lupou se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky. Kontaktujte nás pro zjištění všech možností zakázkové výroby svitidla LED s lupou.

Reference: lamp02pse

Lampy

Krásné kovové lampy. Naše lampy skvěle doplní každý moderní interiér. Lampy mají po stranách otvory, které vytvářejí pěkný světelný efekt.

Reference: shw002

Koupelová sada

Koupelová sada pro uvolňující koupel. Tato koupelová sada je perfektní dárek pro potěšení a relaxaci. Pro více informací o možnostech zakázkové výroby zboží koupelová sada nás kontaktujte.

Reference: cah001

Svícen na čajovou svíčku

Svícen na čajovou svíčku nabízíme v různých provedeních. Tento svícen na čajovou svíčku nabízíme nyní za výhodné ceny. Pokud si přejete objednat svícen na čajovou svíčku, kontaktujte nás.

Reference: for005

Nůžky modré

Nůžky modré s příjemnou plastovou rukojetí. Nůžky modré dodáme na zakázku podle potřeb zákazníka. U nás pořídíte nůžky modré za nejlepší ceny.

Reference: naf007

Papírový pilník

Papírový pilník na nehty dodáváme na zakázku. Papírový pilník je oblíbený reklamní předmět nebo dárek. Papírový pilník můžete objednávat ihned. Kontaktujte nás pro více informací.