Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Pletené obaly (ponožky)
Pletené obaly (ponožky)

Pletené obaly (ponožky)

Nabízíme Vám pletené (tkané) obaly na MP3 za bezkonkurenční ceny. Potištěné Vaším logem či reklamním textem budou ideálními reklamními dárky pro Vaše obchodní partnery.

Subcategories

Active filters

Reference: sock001

Pletené obaly na MP3

Pletené obaly na MP3 jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vlny. Výběr z mnoha barev a velikostí dle přání zákazníka. Vhodné pro MP3 přehrávače, mobilní telefony, atd. Tyto pletené obaly na MP3 jsou ideální jako reklamní dárek.   Pro více informací o materiálech, designu, velikosti a jiných službách neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení!

Reference: sock002

Pletené obaly na telefon

Tyto pletené obaly na telefon slouží pro ochranu mobilních telefonů nebo MP3 přehrávačů před nečistotami. Obsahují i praktickou kapsičku na drobné mince. Tyto pletené obaly na telefon jsou velmi kvalitní a odolné.   Pro více informací o materiálech, designu, velikosti a jiných službách neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení!

Reference: sock003

Bavlněná pouzdra na MP3

Specializujeme se na výrobu bavlněných obalů pro MP3. Naše výrobky se těší velké oblibě. Nabízíme výběr z několika různých barev, velikostí a vzorů těchto bavlněných obalů pro MP3. Pro více informací o materiálech, designu, velikosti a jiných službách neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení!

Reference: sock004

Pouzdra na telefon

Tato pouzdra na telefon patří pro své stylové vzory a pestré barvy mezi nejprodávanější. Tato pouzdra na telefon jsou atraktivním doplňkem zejména u mladých lidí.   Pro více informací o materiálech, designu, velikosti a jiných službách neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení!

Reference: sock005

Reklamní obaly na MP3

Reklamní obaly na MP3 jsou vtipně navržené obaly pro ochranu Vašeho MP3 přehrávače či mobilního telefonu. Tyto reklamní obaly na MP3 jsou ideálním dárkem pro Vaše zákazníky. Umožněn výběr z několika různých vzorů dle Vašeho přání.   Chcete-li se dozvědět více informací o použitých materiálech, designu, velikostech, atd., kontaktujte naše prodejní oddělení.

Reference: sock006

Pouzdra na mobilní telefon

Pouzdra na mobilní telefon slouží pro ochranu Vašeho telefonu, ale i jako dekorace. Naše pouzdra na mobilní telefon nabízíme v různých velikostech a barvách. Označené Vaším logem či reklamním textem jsou ideálním dárkem pro Vaše obchodní partnery.   Chcete-li se dozvědět více informací o použitých materiálech, designu, velikostech, atd., kontaktujte...

Reference: sock007

Pouzdra na MP3

Jsme zkušenými výrobci různých typů pouzder na MP3 přehrávače. Tato pouzdra na MP3 přehrávače nabízíme v módních designech, různých velikostech a různých materiálech.   Chcete-li se dozvědět více informací o použitých materiálech, designu, velikostech, atd., kontaktujte naše prodejní oddělení.

Reference: sock006

Ponožka na mobil

Ponožka na mobil v různých provedeních. Tato ponožka na mobil je vhodná k potištění. Vyzkoušejte ponožku na mobil pro svou propagaci.