Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

3D lenticular předměty

3D lenticular předměty

Nabízíme Vám 3D reklamní předměty dle Vašich představ za nejnižší ceny. Označené Vaším firemním logem či nápisem jsou ideálními propagačními či firemními dárky.
Active filters

Reference: 3D_Lenticular_Gift_01

3D odznak na zakázku

Nabízíme vám 3D odznak pro jakoukoliv činnost. Tento 3D odznak vám vyrobíme na zakázku s potiskem dle vašeho přání. Na zakázku vám přizpůsobíme i míry tohoto 3d odznaku.

Reference: 3D_Watch_14

3D hodinky pro reklamu

Tyto krásné 3D hodinky s velkým ciferníkem a širokým páskem jsou ideálním předmětem pro reklamu. Zákazník si sám navrhne barvu ciferníku i pásku. 3D hodinky pro reklamu jsou vyrobeny ze slitiny zinku. Nabízíme možnost nechat si potisknout jak ciferník, tak pásek 3D hodinek logem či značkou přímo pro vaši reklamu.  

Reference: 3D_Bags_001

Barevné tašky

Barevné TaškyNaše Barevné Tašky jsou:1) Vysoce kvalitní2) Mnoho Barev, tvarů a provedení3) Materiál: PET, PVC4) Vhodné pro reklamní dárky

Reference: 3D_Watch_22

Lentikulární hodinky na zakázku

Na zakázku vám vyrobíme tyto lentikulární hodinky s 3D ciferníkem. Jsou velmi pěkného vzhledu a širokým páskem. Vyrobeny jsou ze slitiny zinku. Na zakázku vám dle vašeho vlastního návrhu potiskneme pásek nebo ciferník těchto hodinek. Na výběr nabízíme z několika barevných motivů.  

Reference: 3D_Lenticular_Cards_05

3D karta na zakázku

Tato 3D karta je silným vizuálním zážitkem pro svůj trojrozměrný efekt díky své lentikulární technice. 3D kartu vám vyrobíme na zakázku s vaším vlastním obrázkem či návrhem.  Na zakázku vám vyrobíme i různé velikosti této 3D karty.

Reference: 3dtoy01

3D puzzle zviratka

Propracované 3D puzzle vám nabízíme v několika různých tvarech zvířátek. Toto krásné 3D puzzle je z vysoce kvalitního dřeva a 3D puzzle je výborné na procvičování manuální zručnosti i trpělivosti.

Reference: 3D_Watch_27

Zakázkové 3D hodinky

Nabízíme vám 3D hodinky originálního vzhledu a pestrým zbarvením. Na zakázku vám potiskneme číselník nebo pásek těchto hodinek přesně pro vaši potřebu. Zakázkové 3D hodinky je možné si vybrat z několika barev ciferníku či pásku. Vyrobeny jsou z kvalitního materiálu. Skvělý předmět pro umístění vašeho loga.

Reference: 3D_Lenticular_Cards_01

Reklamní 3D karta

Naše reklamní 3D karta je vyrobena z kvalitních materiálů PET, PP a PVC. Tato naše reklamní 3D karta se svým trojrozměrným efektem je ideálním dárkem pro své kolegy. Její rozměry i animace si můžete navrhnout dle svého přání.

Reference: flac003

Letnicular přívěsek

Letnicular přívěsek na klíče je perfektní forma reklamy a propagace. Lenticular přívěsek můžeme vyrobit přesně podle vašich potřeb. Letnicular přívěsek u nás pořídíte na zakázku za nejlepší cenu.

Reference: 3D_Watch_01

3D hodinky v dárkovém pouzdru

3D hodinky v dárkovém pouzdru možné nechat potisknout vaším logem na ciferník či pásek od těchto hodinek. Barvu ciferníku i pásku si zákazník může zvolit sám. Hodinky s dárkovým pouzdrem jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a módního designu.