Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

There are 413 products.

Showing 1-12 of 413 item(s)
Active filters

Reference: KIDI-120201

Reklamní létající drak

Originální reklamní předmět to je reklamní létající drak. Reklamní létající drak v klasickém tvaru kosoctverce. Reklamní létající drak může být vyroben v jakékoliv barvě a být potištěn logem či sloganem firmy. Okouzlete své zakázníky a nechte si vyrobit svůj reklamní létající drak.

Reference: PAPW-120301

Reklamní papírový větrník

Reklamní papírový větrník je jednoduchá hračka, u které si můžete zvolit vlastní design a barvy. Reklamní papírový větrník je vhodný pro všechny. Reklamní papírový větrník se hodí jako reklamní předmět například na veletrhy či výstavy.

Reference: 4SV0003

Svítidlo LED s lupou

Svitidlo LED s lupou z plastu. Svitidlo LED s lupou má vysunovací lupu a karabinku na přichycení na klíče. Toto svitidlo LED s lupou může být perfektní reklama pro vaši firmu. Svitidlo LED s lupou se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky. Kontaktujte nás pro zjištění všech možností zakázkové výroby svitidla LED s lupou.

Reference: naf007

Papírový pilník

Papírový pilník na nehty dodáváme na zakázku. Papírový pilník je oblíbený reklamní předmět nebo dárek. Papírový pilník můžete objednávat ihned. Kontaktujte nás pro více informací.

Reference: BMW-007

Diář s kovovými deskami

Tento praktický a elegantní diář s kovovými deskami se stane Vaším oblíbeným doplňkem, který Vám umožní lepší organizaci Vašeho času. Tento diář s kovovými deskami můžeme označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit i jako originální reklamní dárek. Neváhejte nás kontaktovat, máte-li zájem dozvědět se více o tomto diáři s kovovými deskami.

Reference: odz06pse

Jmenovky

Nechte si vyrobit na firemní akce speciální jmenovky s originálním designem. Jmenovky mají možnost výměny jména. Dejte o sobě vědět s pomocí našich jmenovek. Tyto jmenovky je možné upravit přesně podle vašich představ.

Reference: GS-ICSC-001

Reklamní škrabky na led trojúhelník

Reklamní škrabky na led ve tvaru trojúhelníku patří mezi levné reklamní dárky, které nezatíží Váš rozpočet. Reklamní škrabky na led ve tvaru trojúhelníku jsou vyrobeny z kvalitního plastu a mají vysokou odolnost a lze je snadno opatřit logem Vaší firmy. 

Reference: KIDI-120202

Propagační létající drak

Originální reklamní předmět to je propagační létající drak. Propagační létající drak v klasickém tvaru kosočtverce. Propagační létající drak může být vyroben v jakékoliv barvě a být potištěn logem či sloganem firmy. Okouzlete své zakázníky a nechte si vyrobit svůj propagační létající drak.

Reference: PAPW-120302

Propagační papírový větrník

Propagační papírový větrník je jednoduchá hračka, u které si můžete zvolit vlastní design a barvy. Propagační papírový větrník je vhodný pro všechny. Progapační papírový větrník se hodí jako reklamní předmět například na veletrhy či výstavy.

Reference: H3.

Svítidlo reklamní

Svítidlo reklamní z plastu ve tvaru obdélníků. Svítidlo reklamní má očko pro přichycení např. na klíče. Toto svítidlo reklamní může být s potiskem vaším logem perfektní reklama pro vaši firmu. Svítidlo reklamní se vejde do každé kapsy, přihrádky vozu nebo kabelky.