Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Vánoční dekorace
Vánoční dekorace

Vánoční dekorace

Nabízíme Vám široký výběr reklamních vánočních dekorací za bezkonkurenční ceny. Označené Vaším firemním logem či nápisem jsou ideálními propagačními či firemními dárky.
Active filters

Reference: CHD0816

Vánoční dekorace závěsné

Naše vánoční dekorace závěsné kombinují tvary vánočních vloček a vánočních stromečků. Chcete-li si vychutnat tu pravou vánoční atmosféru, nezapomeňte ozdobit svůj stromeček těmito závěsnými vánočními dekoracemi.

Reference: CHD0813

Reklamní vánoční ozdoby

Tyto reklamní vánoční ozdoby nabízíme v různých velikostech a designech; bohatý výběr vzorů. 10ks v sadě. Máte zájem o objednání těchto reklamních vánočních ozdob? Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení!

Reference: CHD0814

Vánoční dekorace

Vánoční dekorace nám budou dělat radost v průběhu celých vánočních svátků. Nabízíme různé druhy vánočních dekorací s tvary sněhových koulí, Santa Clause, vánočního stromečku, atd. 8ks v sadě.

Reference: CHD0815

Vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby jsou nedílnou součástí našich příbytků v čase Vánoc. Tyto vánoční ozdoby můžete zavěsit na okno nebo na vánoční stromeček. 10ks v sadě.

Reference: CHD0817

Sváteční ozdoby

Tyto sváteční ozdoby dají vašemu vánočnímu stromečku ten správný šmrnc. Můžete si je zavěsit na okno, stromek nebo dveře. 10ks v sadě. Objednejte si tyto sváteční ozdoby ještě dnes.

Reference: CHD0818

Vánoční dekorace - sob

Vánoční dekorace ve tvaru soba je tou správnou ozdobou pro Váš vánoční stromeček. Vánoční dekorace ve tvaru soba dodáváme v různých barevných odstínech. Tito ozdobní vánoční sobi by určitě neměli chybět ve Vašem svátečně vyzdobeném bytě či domě.

Reference: ado001

Betlém

Ručně zdobený vánoční betlém. Tento betlém je ze dřeva. Pro objednávku betlému a podrobné informace o zakázkové výrobě nás kontaktujte.