Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Popelníky
Popelníky

Popelníky

Zde si můžete vybrat popelníky pro svou propagaci. Popelníky nabízíme za garantované snížené ceny. Na popelníky lze umístit reklamu podle Vašich přání.
Active filters

Reference: A202-11

Popelník

Tyto popelníky černé barvy mají kulatý tvar a jednoduchý design. Tyto popelníky poskytují dostatek prostoru pro umístění Vašeho loga nebo reklamního textu. Máte zájem o objednání těcho popelníků? Kontaktujte naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: A201-9

Popelník černý

Tyto popelníky černé barvy mají kulatý tvar a jednoduchý design. Tyto popelníky udrží až 4 cigarety a poskytují dostatek prostoru pro umístění Vašeho loga nebo reklamního textu. Máte zájem o objednání těcho popelníků? Kontaktujte naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: A007-10

Popelník

Tyto popelníky mají kulatý tvar a originální design. Tyto popelníky udrží až 4 cigarety a poskytují dostatek prostoru pro umístění Vašeho loga nebo reklamního textu. Máte zájem o objednání těcho popelníků? Kontaktujte naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: A009-10

Popelník

Tento keramický popelník má trojhranný tvar a moderní design. Tento popelník můžete opatřit vaším firemním logem, může tak sloužit jako praktický reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto popelníků za velmi příznivé ceny? Kontaktujte nás ještě dnes.

Reference: ash013

Popelník na zakázku

Nerezový popelník na zakázku je velmi vkusný doplněk interiéru. Popelník na zakázku má vytříbený design a extra kvalitní kov. Díky své velikosti má popelník na zakázku dostatek prostoru pro umístění Vašeho loga. Není pochyb, že popelník na zakázku je perfektní propagační dárek. Je možné objednat si i menší množství popelníků na zakázu, např. 20 ks.

Reference: ash008

Skleněný popelník

Skleněný popelník je vyroben z prvotřídního skla s ledovým vzhledem. Skleněný popelník má příjemný povrch na dotek. Skleněný popelník vkusně doplní každý interiér. Náš skleněný popelník je praktickým dárkem pro kuřáky. Jako propagace Vaší firmy se tento skleněný popelník výborně osvědčí.

Reference: ash009

Reklamní popelník

Reklamní popelník je vyrobený z kvalitního skla modré barvy. Vaše logo můžete umístit na tento reklamní popelník kamkoli se Vám líbí. Náš reklamní popelník nabízíme v mnoha variantách. Nebojte se vytvořit reklamní popelník přesně podle Vašich představ.

Reference: ash001

Reklamní popelník klasik

Reklamní popelník klasik je z čirého skla. Jednoduchý vzhled jaký má tento reklamní popelník klasik dovolí Vašemu logu vyniknout. Zaručujeme Vám vysokou kvalitu a nízkou cenu reklamního popelníku klasik.