Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Digitální zařízení - elektonické zařízení

Digitální zařízení - elektonické zařízení

Nabízíme Vám USB disky v kůži za bezkonkurenční ceny a další elektronické vychytávky. Označené Vaším firemním logem či nápisem jsou ideálními propagačními či firemními dárky.
Active filters

Reference: sud001

Sudoku

Sudoku je v poslední době čím dál více oblíbenější hrou, a tak jistě oceníte toto kapesní sudoku. Sudoku má dotykový displej, pero ke snadnějšímu ovládání.

Reference: Chargers-220401

Přídavná baterie iPhone Power Station

Naše přídavné baterie iPhone Power Station - popis: Typ baterie: lithium-ion Rozměry: 61*52*12(mm) Kapacita: 1000mAh Jmenovitý příkon: 5V 800mA Jmenovitý výkon: 5V 400mA max Doba nabíjení: 2h Barvy: bílá a černá Maloobchodní balení Balení obsahuje: přídavná baterie iPhone Power Station x1

Reference: USB_flash_drive_023

Coca Cola USB flash disk

Coca Cola USB flash disk je originální reklamní předmět. Tento Coca Cola USB flash disk rádi potiskneme Vaším logem či reklamním textem. USB flash disk má kompaktní velikost a paměť o velikosti 1GB.   Neustále se měnící situace na trhu paměťových čipů se může projevit v prudké fluktuaci cen. Chcete-li získat tyto USB flash disky za nejlepší ceny,...

Reference: pvcR001

Snímače štítků z PVC

Tyto snímače štítků z PVC s postavičkami z kreslených filmů jsou ideálním dárkem pro mladé lidi. Jsou vyrobeny z odolného materiálu a zaujmou svým originálním tvarem. Tyto snímače štítků z PVC můžete připnout k Vašemu mobilnímu telefonu či peněžence.

Reference: act00001

Digitální alkohol detektory

Digitální alkohol testery jsou pomocníkem pro určení množství alkoholu před jízdou autem. Jsou jednoduché na ovládání a mechanicky odolné. Digitální alkohol testery jsou ideálním dárkem pro policisty nebo řidiče.

Reference: sock001

Pletené obaly na MP3

Pletené obaly na MP3 jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vlny. Výběr z mnoha barev a velikostí dle přání zákazníka. Vhodné pro MP3 přehrávače, mobilní telefony, atd. Tyto pletené obaly na MP3 jsou ideální jako reklamní dárek.   Pro více informací o materiálech, designu, velikosti a jiných službách neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení!

Reference: 3in1 charger

Nabíječka 3v1 pro iPod a iPhone

Nabíječky 3v1 pro iPod a iPhone představují multifunkční zařízení. Můžeme je použít jako nabíječku pro iPod a zároveň datový kabel. Tyto nabíječky 3v1 pro iPod a iPhone jsou ideálním pomocníkem, jsou bezpečné a jednoduše se ovládají.

Reference: Cables-220401

iPhone USB kabely

Tyto iPhone USB kabely podporují synchronizaci s iTunes a nabíjení přes USB port PC. Jsou dodávány v průhledném plastovém obalu; vstup DC 5V. Specifikace: USB kabel kompatibilní s iPhone, podpora pro iTunes synchronizaci Podpora nabíjení přes USB port PC. Napětí: DC 5V, 1A Záruční doba: 1 rok V průhledném obalu

Reference: ultra02pse

Ultrazvuková pračka

Ultrazvuková pračka 50 W. Tato ultrazvuková pračka je vhodná pro čištění CD optik, keramiky, skla, zlata, stříbra i oceli a dalších materiálů. Pro více informací a objednání ultrazvukové pračky nás kontaktujte.