Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Tužky
Tužky

Tužky

Psací tužky nebo sady dřevěných tužek nabízíme za nízké ceny. Na tužky vám vytiskneme vaše firemní logo nebo reklamní slogan. Díky psacím tužkám se zaručeně zviditelníte.

Subcategories

Active filters

Reference: pen01

Dřevěná tužka

Dřevěná tužka je vyrobená z kvalitního dřeva a je velmi populární. Dřevěná tužka není pouze hračkou pro děti. Dřevěnou tužku využijete při malování nebo skicování.

Reference: GS-CHW-019

Ovocné pastilky v potištěném obalu

Ovocné nebo mentolové pastilky v papírové obalu potištěném dle Vašeho grafického zadání. Ovocné pastilky v blistru po 36ks a potištěném obalu jako sladké osvěžení na recepci hotelu, společnosti nebo firemní stánek na veletrhu. 

Reference: pas02

Dřevěné pastelky

Tato sada dřevěných pastelek v originálním balení ve tvaru trojbokého hranolu je vhodná nejen pro děti. Tyto dřevěné pastelky můžete nechat označit Vaším firemním logem nebo reklamním textem, poslouží tak jako milý reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto dřevěných pastelek? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: pas01

Sada dřevěných pastelek

Tato sada dřevěných pastelek je vhodná zvláště pro děti. Tuto sadu dřevěných pastelek můžete nechat označit Vaším firemním logem nebo reklamním textem, poslouží tak jako milý reklamní dárek. Máte zájem o objednání této sady dřevěných pastelek? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: pen03

Sada pastelek

Sada pastelek je vyrobena z kvalitního dřeva. Každá sada obsahuje 12 ks pastelek různé barvy, které nejsou pouhou hračkou pro děti.

Reference: pen04

Promo sada dřevěných tužek

Promo sada dřevěných tužek je vyrobena z kvalitního dřeva. Každá promo sada obsahuje 12 ks dřevěných tužek různé barvy, které nejsou pouhou hračkou pro děti. Promo sadu dřevěných tužek využijete na malování nebo skicování.

Reference: pen05

Reklamní sada tužek

Reklamní sada dřevěných tužek je vyrobena z kvalitního dřeva. Každá reklamní sada obsahuje 6 ks dřevěných tužek různé barvy, které nejsou pouhou hračkou pro děti.

Reference: pen100

Pastelky

Tyto pastelky s 24 barvami jsou vhodné zvláště pro děti. Tyto pastelky můžete nechat označit Vaším firemním logem nebo reklamním textem, poslouží tak jako milý reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto pastelek? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: pen102

Pastelky

Tato sada pastelek s veselým motivem je vhodná zvláště pro děti. Tyto pastelky můžete nechat označit Vaším firemním logem nebo reklamním textem, poslouží tak jako milý reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto pastelek? Neváhejte nás kontaktovat.